Fatman Scoop

Fatman Scoop

dodano: 2021-12-20 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 7)

Nowy album Arrested Development "For The FKN Love" już wylądował na streamingach, a jeśli go przegapiliśmy to podbijamy info wraz z najnowszym klipem z płyty zatytułowanym "SWING UM". Gościnnie między innymi Masta Ace.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, R&B, Recenzje, Rock, Soul
dodano: 2013-05-29 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

"From Hollis to Hollywood, isn't he good?" - rapował swego czasu o sobie w trzeciej osobie. LL Cool J, ikona Def Jamu i hip-hopu jako takiego ma już 45 lat, a nadal potrafi chwycić za mikrofon i pokazać ten sam pazur, który zjednał mu tylu sympatyków w połowie lat 80. Trzynaście albumów na koncie, dwie nagrody Grammy kurzące się na kominku, długa na dziesiątki pozycji lista występów aktorskich filmach i produkcjach telewizyjnych i prawdopodobnie wystarczająco duży zapas hajsu, żeby nigdy nie musieć się martwić o jutro. To wszystko udało mu się wykonać nie tracąc jednocześnie szacunku hip-hopowego słuchacza.

Co prawda można przytoczyć parę przypadków, kiedy w tekstach innych raperów albo wywiadach Cool J wspomniany był jako "ten słodki", ale kiedy takich opinii robiło się więcej wjeżdżał singiel w typie "I Shot Ya", który wyjaśniał wszystko i uciszał towarzystwo. Można czasem nie lubić stylistyki, którą sobie obiera, ale nie da się powiedzieć, że jest słaby. Jest legendą i jednym z najbardziej długowiecznych raperów wszechczasów. Po 5 latach od premiery dobrze przyjętego "Exit 13" wraca z kolejnym albumem, jednak pierwszym poza wytwórnią, która zrobiła z niego gwiazdę. Jak prezentuje się "Authentic"?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-20 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 5)

Za nieco ponad miesiąc (dokładnie - 30. kwietnia) dowiemy się, czy 46-letni LL Cool J wciąż potrafi zaskoczyć czymś swoich słuchaczy. Dotychczas poznane single z nadchodzącego "Authentic" mogły napawać optymizmem, podobnie zresztą jak świeżutkie "We Came To Party". Na hip-hopową imprezę, której nie powstydziliby się panowie z Beastie Boys, zapraszają, oprócz LL'a, również Snoop Dogg i Fatman Scoop. Warto również wspomnieć, że w maju LL Cool J wyruszy w trasę koncertową po Ameryce, na której pojawią się także inne ikony rapu - Public Enemy, De La Soul oraz Ice Cube. Numer w rozwinięciu.