Roscoe Dash

Roscoe Dash

dodano: 2013-04-28 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Patrząc na to, jak poszły do przodu kariery wybranych raperów - jedna z najbardziej udanych edycji. Było kilku pewniaków, jednak parę osób zyskało dzięki akcji uwagę, którą pociągnęli dalej. To także pierwsza edycja, w której jedno z dziesięciu miejsc obsadzone zostało głosami czytelników.

video
dodano: 2013-02-18 23:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 38)

DJ Drama - So Many Girls ft. Tyga, Wale, Roscoe Dash

Zeszłoroczne "Quality Street Music" (nasza recenzja), projekt przygotowany przez pochodzącego z Filadelfii DJ'a Dramę, było raczej sporym rozczarowaniem, które nie wywołało w dodatku większego medialnego szumu. Dość powiedzieć, że nawet wyprodukowany przez Hit-Boya utwór z gościnnymi zwrotkami Commona i Kendricka Lamara - wydawać by się mogło: samograj - okazał się być takim sobie, nie wyróżniającym się niczym specjalnym numerem. Ale jeżeli wybierać już mocne punkty tego wydawnictwa, to singlowe, a teraz zobrazowane również teledyskiem "So Many Girls", spokojnie można do tego grona zaliczyć. "4AM and we still poppin' bottles"!

dodano: 2011-05-28 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


DJ Drama feat. Fabolous, Roscoe Dash, Wiz Khalifa - Oh My (2011)

Dlaczego: Zbliżają się wakacje, razem z nimi gorące kooperacje i letnie bangery mające zawładnąć parkietami. Tym razem atakuje DJ Drama, ze wsparciem Faba i Wiza.