JP Cali Smoov

JP Cali Smoov

video
dodano: 2018-01-07 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na pierwszą niedzielę 2018 roku mamy specjalną gratkę dla fanów 2Paca i Outlawz - dziś na naszym kanale premierę ma najnowszy teledysk Louis Kinga z udziałem E.D.I. Meana (obecnie znanego jako EDIDON), JP Cali Smoova i House of Vibe! Louis King to MC z Los Angeles powiązany z ekipą Outlawz, E.D.I. to członek tejże założonej przez 2Paca legendarnej formacji, za to JP Cali Smoov ma na koncie m.in. wspólne numery z DJ'em Quikiem, Wizem Khalifą i Snoop Doggiem.

"Does Anybxdy Really Care" to klimatyczny, refleksyjny numer i pierwszy z cyklu 156 (!) utwórów, które Louis ma zamiar opublikować w tym roku w ramach swojej akcji "Beautiful Grind #BGC156".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-08 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

JP Cali Smoov to kolejny młody artysta z Los Angeles, o którym ostatnio zrobiło się głośno na lokalnej scenie za sprawą udziału we wspólnym projekcie DJ Quik & Problem. Raper udzielił się gościnnie w kawałku "This Is Your Moment" z EP "Rosecrans", a teraz przygotowuje swoją własny materiał i ponownie zgłosił się po pomoc do Davida Blake'a. To właśnie Quik jest autorem bitu do numeru "Royal Rumble" - pierwszego singla promującego nadchodzącą epkę "Jackie Robinson", a gościnnie w kawałku udzielił się również Problem. Utwór możecie odsłuchać w rozwinięciu.