Problem & DJ Quik "Rosecrans" - nadchodzi pełny album!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-16 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Dokładnie tak - nagrana i wydana spontanicznie epka "Rosecrans" doczeka się pełnoprawnej wersji w postaci długogrającego LP! Wydany 20 kwietnia materiał spotkał się z tak ciepłym przyjęciem ze strony fanów jak i krytyków, że autorzy postanowili uszykować dla nas follow-up, który pojawi się na rynku jeszcze pod koniec tego roku.

W udzielonym ostatnio wywiadzie DJ Quik przyznał, że ten projekt został niejako "wymuszony" przez fanów, którzy domagali się usłyszeć więcej wspólnej muzyki od obu reprezentantów Compton. Przy okazji potwierdzono również, że na nowej płycie gościnnie udzielą się m.in. Dom Kennedy oraz Mc Eiht!
To jeszcze nie wszystko. Podczas tej samej rozmowy Quik przyznał się też, że w przygotowaniu jest także sequel jednego z klasycznych kalifornijskich krążków lat 90-tych, czyli "Street Gospel" od Suga Free, który ponownie w całości wyprodukuje David Blake!

Zapowiada się zatem kolejny dobry rok dla zachodniego wybrzeża pod kątem wydawniczym, ze wszystkimi nadchodzącymi po drodze premierami od YG czy Schoolboy Q, i czającymi się na horyzoncie projektami jak oba powyższe. Na który z nich czekacie bardziej - "Rosecrans" LP czy "Street Gospel 2"?

Urban
ta EPka jest świetna! dobra wiadomość!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>