Starboy

Starboy

video
dodano: 2017-02-17 16:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

The Weeknd zaprezentował kolejny klip promujący album "Starboy", który miał swoją premierę jesienią ubiegłego roku. Tym razem obrazek powstał do utworu "Reminder" i możemy zobaczyć w nim całą plejadę gwiazd amerykańskiej sceny rapowej - A$AP Rockiego, French Montanę, YG, czy Drake'a! Obecność właściciela OVO wywołała już lawinę spekulacji fanów, dla których wspólny materiał Abla i Drizzy'ego byłby spełnieniem marzeń. Czy ta współpraca dojdzie do skutku? Na razie pozostaje nam cieszyć się obecnością Drake'a w klipie kolegi.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video, Video dnia
dodano: 2016-09-28 18:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dlaczego: Dopiero co pisaliśmy Wam o nowym albumie Weeknda i jego wizerunkowej przemianie - teraz dostajemy klip do tytułowego numeru z płyty, gdzie gospodarza wspierają Daft Punk!

kategorie: News, R&B
dodano: 2016-09-22 12:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już w listopadzie trafi do nas najnowszy album The Weeknda, zatytułowany "Starboy". Fenomenalny Kanadyjczyk zaskakuje już okładką, na której widnieje ze ściętym znakiem charakterystycznym - fryzurą. Dostajemy także singiel z udziałem Daft Punk!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-08-05 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Nottz to jeden z moich ulubionych beatmakerów, a jego tegoroczne poczynania są wręcz nieprawdopodobne. Z tym większą radością przyjąłem wiadomość o premierze darmowego mixtape'u jego podopiecznych ze składu D.M.P. Na "Live From Early Street", bo taką nazwę nosi to wydawnictwo, znajdziecie nawijki członków ww. ekipy na bitach zarówno premierowych jak i tych, które Nottz produkował w minionych latach dla raperów takich jak m.in.: Ghostface Killah, Pusha T czy B.o.B. Szczerze polecam ten materiał absolutnie wszystkim. Banger za bangerem- sprawdźcie to!