Daft Punk

Daft Punk

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video, Video dnia
dodano: 2016-09-28 18:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dlaczego: Dopiero co pisaliśmy Wam o nowym albumie Weeknda i jego wizerunkowej przemianie - teraz dostajemy klip do tytułowego numeru z płyty, gdzie gospodarza wspierają Daft Punk!

video
kategorie: Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli tylko jesień wyglądałaby tak jak w nowym klipie Pharrella... Niesamowicie klimatyczne leśne video obrazuje kooperację Williamsa z Daft Punk pochodzącą z tegorocznego "G I R L" (recenzja). Porcja słońca i energii obudowana scenerią spod szyldu Matki Natury.

dodano: 2014-03-11 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kto może pozwolić sobie na to, by nagrać numer z Jayem Z i ot tak go sobie nie wydać? A no dbający o perfekcjonizm w każdej materii panowie z Daft Punk, którzy w ubiegłym roku wydali pierwszy od ośmiu lat album, zawierający m.in. niesamowite "Get Lucky". Teraz natomiast do Sieci wyciekło ich collabo z Hovą.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje
dodano: 2013-07-13 18:00 przez: Paweł Hadero (komentarze: 31)

Na pewno nie pamiętacie już tytułu ostatniej rapowej płyty, za którą w całości odpowiadał Rick Rubin. Przypomnę. Była to płyta niełatwa w odbiorze, przeładowana brzmieniami mało wspólnymi z klasycznym rapem, awangardowa, mieszająca drum’n’bass z hard rockiem i muzyką klasyczną. Płyta, na której raper recytował szczere do bólu wersy w stylu: „dobry boże/ nie byłem karmiony piersią/ a wszystkie moje rozmowy z ludźmi dotyczą muzyki/ nie jestem muzykiem, ale ból stał się instrumentalny”; czy „jesteś bogiem, lepiej w to uwierz / nie trać czasu na klęczkach”, posuwając się do stwierdzenia „nigdy nie pytaj kim jestem / tylko bóg wie / a ja znam boga osobiście / pozwala mi na to, bym sam się nim tytułował”. Kojarzycie?

dodano: 2013-05-25 15:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

21 maja był ważnym dniem w życiu Maxa B, Frencha Montany oraz panów z Daft Punk. Max obchodził 35 urodziny, French wydał oficjalny debiut "Excuse My French" a Daft Punk powrócili z albumem "Random Access Memories" po wieloletniej nieobecności. Teraz za sprawą Harry'ego Frauda aka. Harrycozabit możemy usłyszeć wszystkich w jednym numerze. Jak do tego doszło?

kategorie: Audio, Elektronika, Funk, News
dodano: 2013-04-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Francuska ikona electro-funku powraca po ośmiu latach muzycznej ciszy a ja słuchając ich najnowszego singla piszę o tym z największą przyjemnością. Nagrane z Pharrellem "Get Lucky" to kawał świetnej muzyki, mającej zarazem nutkę funkowej pulsacji, elektroniczny sznyt jak i odpowiednią przebojowość. Czyżby szykował się drugi wielki powrót w tym roku po Justinie Timberlake'u?

dodano: 2010-10-07 17:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 1)
Ostatni album grupy, "Seeing Sounds" był świetną płytą, która długo się nie nudziła. Do tego jeszcze żywiołowy występ w Warszawie i rozwinięcie grupy producenckiej "The Neptunes" zyskało wiernego fana.

A teraz wyskakują z czymś, co kompletnie mi się nie podoba. Na szczęście płyta ma być bardzo zróżnicowana, więc strach mój o jej poziom trochę się zmniejszył. Ale by się upewnić, musimy poczekać do 2 listopada.