G I R L

G I R L

video
kategorie: Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli tylko jesień wyglądałaby tak jak w nowym klipie Pharrella... Niesamowicie klimatyczne leśne video obrazuje kooperację Williamsa z Daft Punk pochodzącą z tegorocznego "G I R L" (recenzja). Porcja słońca i energii obudowana scenerią spod szyldu Matki Natury.

video
kategorie: Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-23 19:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czy doczekamy się kolejnego hitu na miarę "Happy"? W najnowszym teledysku promującym "G I R L" (nasza recenzja) Pharrell Williams znowu przynosi masę pozytywnej, tanecznej energii, tym razem otoczony dziesiątkami pięknych kobiet.

recenzja
kategorie: Pop, R&B, Recenzje
dodano: 2014-04-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na początku tego millenium Pharrell Williams był postacią praktycznie wszechobecną w amerykańskim mainstreamie. Hity jego produkcji liczyć można było na tony, charakterystyczną rękę w bitach czuć było od razu a barwa głosu atakowała nas z co drugiego refrenu dochodzącego z radia czy telewizji. W ostatnich latach Neptun z Virginii usunął się trochę w cień (po zdobywaniu nominacji do Grammy rokrocznie od 2003 do 2007 na kolejne musiał czekać aż 6 lat), ale ani na chwilę nie przestał działać, co jakiś czas zaznaczając swoją obecność w kooperacjach mniej (Jay-Z, Clipse, T.I.) czy bardziej (Swedish House Mafia, The Hives, Britney Spears) egzotycznych. W 2013 jednak ponownie wysunął się na front, złapał wiatr w żagle i w wieku 40 lat osiągnął chyba drugą muzyczną młodość, bo "Get Lucky" stworzone z Daft Punk, "Blurred Lines" z Robinem Thicke'iem a następnie solowe "Happy" zawładnęły listami przebojów, a ten trzeci okazał się nawet największym solowym przebojem w przebogatym dorobku Williamsa. W końcu nadszedł czas na drugi album sygnowany imieniem i nazwiskiem. Pierwszy, czyli "In My Mind" został przyjęty raczej chłodno, jak jest tym razem?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Premiery, R&B
dodano: 2014-02-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pharrell Williams ogłosił właśnie premierę swojego płytowego debiutu w Columbia Records/Sony Music: krążek “G I R L” ukaże się na całym świecie już za 2 tygodnie, czyli 4 marca! Znajdzie się na nim aktualny światowy mega hit i najczęściej grany obecnie utwór w polskich stacjach radiowych – „Happy”. Co mówi sam Pharrell?