Quest

Quest

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

dodano: 2014-09-15 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Dziesiątego maja 2012 r. zmuszony byłem rozpocząć wszystko od nowa. Mnie i mojego ojca eksmitowano z naszego mieszkania, po 5 miesiącach mieszkania w północnej Florydzie. Straciłem pracę, samochód, wszystkie rzeczy osobiste i dotychczasową pewność sensu pogoni za marzeniami zostania artystą hip-hopowym. Nie ma nic śmiesznego w byciu 22-latkiem nie mającym pojęcia, co chcesz robić w życiu... Rapowałem od kiedy miałem 7 lat, wypuszczałem muzykę od 2008 roku... Myślałem, że to już czas odłożyć mikrofon na bok. Dwa lata zajęło mi pojęcie dokąd chcę iść, co mam robić i czy dalej trzymać się tego marzenia...

To podróż pełna bólu, głodu, desperacji, ale co najważniejsze - zrozumienia. To wszystko, co mam i mam nadzieję, że zainspiruje kogokolwiek, kto tego posłucha, do nieporzucania marzeń. Nie mówię Ci, żebyś ściągnął mój mixtape. Proszę Cię tylko, żebyś wysłuchał mojej historii..." - po takim wstępie od samego QuESta chyba nie trzeba nic dodawać. Łapcie najnowsze dzieło utalentowanego tekściarza i MC z Florydy - "Searching Sylvan".

Tagi:
dodano: 2013-04-16 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

QuESt - Fair Warning [Official Video] (Directed. by YUNG)

"Fair Warning" brzmi tak jak się nazywa - jest mrocznie, energicznie i słychać, że młody MC z Florydy ma dużo do udowodnienia. QuESt po raz kolejny pokazuje, że przyspieszenia ma dobrze opanowane i wie, jak wykorzystać swój wokal, umiejętnie dostosowując flow i tonację głosu do kawałka. Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to sprawdzajcie ostatni darmowy projekt rapera "Fear Not Failure" pod TYM linkiem (gościnnie m.in. tegoroczny Freshman XXL'a Logic).

Tagi:
dodano: 2011-06-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Jakiś czas temu informowaliśmy o nadchodzącej kolejnej produkcji rapera i producenta o ksywie Fido. Poprzednie produkcje skłaniały nas ku temu temu, żeby choć troszkę spropsować. "Sześć Wersów Oddalenia" - nowy materiał ma i momenty bardziej dynamiczne i przebojowe, ale też trochę więcej ciekawych refleksji niż wcześniej. Album możecie w całości pobrać i przesłuchać oraz zamówić poprzez stronę StayTrue.