Jay Rock

Jay Rock

video
dodano: 2018-09-10 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten news ucieszy każdego fana ekipy TDE - Jay Rock wystąpi w Polsce! Raper z obozu Top Dawg przyjedzie do Warszawy w lutym 2019 roku w ramach trasy The Big Redemption Tour.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-21 22:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Jay Rock promuje swój nowy album "Redemption" ciekawym, fabularnym klipem, za który odpowiada Dave Free i ekipa Little Homies. W teledysku, Jay Rock i J. Cole biorą udział w gangsterskich zatargach, by później cały czas oglądać się za siebie, czy ktoś ich przypadkiem nie śledzi.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-22 15:21 przez: Paweł Zet (komentarze: 1)

Po trzyletniej przerwie od ostatniego albumu Jay Rock powraca z nowym krążkiem. "Redemption" ma się ukazać już 15 czerwca, a więc za niecały miesiąc. Oprócz okładki, daty premiery i okładki otrzymaliśmy singiel "Win". 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-05 10:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Do sieci trafił właśnie składający się z 23 utworów projekt zmiksowany przez DJ Critical Hype, jako hołd oddany dwóm legendom Compton.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Adrian Felis (komentarze: 0)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Jay Rock - TBA

Kiedy: Prawdopodobnie pierwsza połowa 2018

Dlaczego: Mogłoby się wydawać, że Jay Rock nieustannie kryje się w cieniu swoich kolegów z Black Hippy, jednak to właśnie on stoi za pierwszym sukcesem całego Top Dawg oraz był pierwszym raperem z tego obozu, który podpisał kontrakt na płytę. Ma na koncie dwa bardzo dobrze przyjęte albumy, w tym “90059” z 2015 r., które zaskoczyło fanów brudnym, psychodelicznym i gangsterskim brzmieniem. O tym, że kolejna płyta rapera jest gotowa, wiadomo już od początku zeszłego roku, jednak intensywny kalendarz premier TDE sprawił, że fani muszą jeszcze poczekać na tą premierę. Trudno powiedzieć w jakim kierunku pójdzie Jay, jednak z pewnością będzie to kolejny ważny krok w jego muzycznej ewolucji. Kto wie, być może usłyszymy na nim kolejny posse-cut Black Hippy, pokroju świetnego “Vice City”?

Tagi:
video
dodano: 2018-02-17 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Inspirowany filmem "Wilk z Wall Street", teledysk promuje objęty naszym patronatem soundtrack do filmu "Black Panther" oraz nadchodzący album Jay Rocka. Za klip odpowiada ekipa Little Homies, a za bit Mike WiLL Made-It.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-01-22 14:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Członek ekipy Top Dawg Entertainment wyjawił kilka nowych informacji o jego nadchodzącym albumie podczas audycji w programie The Real After Party.

kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-12 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Po kooperacji Kendricka z SZA w "All The Stars", przyszedł czas na kolejny kawałek z soundtracku do filmu Marvela, "Black Panther", w którym udzielili się K. Dot, Jay Rock oraz Future. Ponadto utwór "King's Dead" to pierwszy singiel promujący nowy album Jay Rocka, który ukaże się w tym roku. Za produkcję kawałka odpowiada Mike WiLL Made-It oraz Teddy Walton. Płyta promująca film ukaże się 9 lutego, natomiast film trafi do kin 16 lutego.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-20 14:56 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kendrick Lamar, ScHoolboy Q, Jay Rock, Ab-Soul - jedna z najlepszych hip-hopowych grup, które nigdy nie wydały wspólnego albumu. Nie można jednak zarzucić członkom kolektywu tego, że muzycznie nie działają wystarczająco intensywnie - owszem, każdy z nich ma na koncie kilka solowych projektów, często też ze sobą współpracują, dogrywając gościnne zwrotki na swoje albumy.

Dla wszystkich fanów całego TDE te okolicznościowe tracki pozostawiają jednak pewien niedosyt i każą stawiać pytanie "Kiedy wreszcie wspólny album?". W niedawnym wywiadzie z Montreality ScHoolboy Q wyjaśnił, czemu wciąż nie dostaliśmy LP grupy i zdradził, czy możemy się go spodziewać.

dodano: 2017-07-17 21:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W kolejnej części mojej wakacyjnej playlisty pozostajemy nadal w latach 2001-2010, kiedy nad zachodnim wybrzeżem zebrały się paradoksalnie czarne chmury i większość artystów tamtego okresu siłą rzeczy musiało zejść ze swoją twórczością do podziemia (czasem wręcz głębokiego), oraz nauczyć się działać na rynku niezależnym, wydając swoje projekty własnym sumptem. Mam świadomość, że przez ten fakt wasze radary mogły nie zarejestrować naprawdę sporej dawki ciekawych albumów i licznej gamy kozackich utworów, których skromny promil postaram się dzisiaj przedstawić... let's get it on!

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-07-08 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ekipa Black Hippy, czyli Jay Rock, Kendrick Lamar, Ab-Soul i ScHoolboy Q, prezentuje remix singla "THat Part" z płyty "Blank Face" ostatniego z nich. Album ScHoolboya wychodzi właśnie dziś (8.07), a odsłuch tego wydawnictwa jest już dostępny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-16 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Słodko-gorzki wieczór w obozie TDE. W czasie, gdy Kendrick zdobywał 5 statuetek Grammy jego kompan ze składu uległ poważnemu wypadkowi na motorze...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-12-15 19:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Jay Rock objawił się na zachodnim wybrzeżu w połowie ubiegłej dekady, jako jeden z ciekawszych zawodników ówczesnej młodej kalifornijskiej gwardii. Pierwszy raz usłyszałem charyzmatycznego mc z Watts przy okazji premiery krążka "Pac's Life" w 2006 roku i od tego momentu śledzę uważnie jego poczynania. Trzeba przyznać, że protoplasta dzisiejszego sukcesu TDE miał paradoksalnie dużo cięższą przeprawę na top, aniżeli młodsi koledzy z Black Hippy, którym otwierał drzwi. Blisko 10-letni staż w rap grze naznaczony był wieloma wzlotami i upadkami, finalnie uwieńczonymi wydanym przed czterema laty debiutem "Follow Me Home". Potem jednak artysta znowu usunął się na długi czas w cień, dając się niejako zepchnąć z pozycji rozgrywającego na własnym podwórku przez młodszych kolegów z wytwórni. Do głosu doszli K-Dot i spółka, którzy zaczęli dyktować tempo całej branży, a Jay Rock obserwował cały boom na Black Hippy nieco z ławki rezerwowych. Tak minął kolejny 4-letni okres, w czasie którego raper skupił się głównie na pracy nad nowym materiałem w postaci płyty "90059", która trafiła do sklepów na początku września. Czy warto było na nią aż tyle czekać?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-26 13:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Pamiętacie wspólny numer podopiecznych wytwórni TDE - "Easy Bake" z ostatniego albumu Jay Rocka, na którym oprócz gospodarza mogliśmy usłyszeć Kendricka Lamara oraz SZA? Jeśli spodobało Wam się outro tego numeru to mamy dla Was świetną informacje - w sieci ukazał się nowy numer, oparty właśnie na tym podkładzie!

Strony