Scarlxrd

Scarlxrd

kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:06 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jubileuszowy, bo dziesiąty już solowy album angielskiego rapera i wokalisty. To kolejny, po dwóch poprzednich, gdzie ex-youtuber odbija w bardziej rapowe klimaty, jednocześnie nie tracąc trap metalowego pazura.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-16 18:06 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Druga już w tym roku, a ósma ogólnie premiera prosto od Scarlxrda.

 

 

 

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-10 14:43 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Siódmy już album brytyjskiego rapera i wokalisty Scarlxrda. Wydany w własnym labelu Lxrd Records, ze wsparciem Island Records.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2019-10-15 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kontrowersyjny raper z Wielkiej Brytanii już w następnym tygodniu pojawi się na dwóch koncertach w Polsce, dokładniej w Warszawie i Krakowie, 22 i 23 października.

Tagi:
dodano: 2019-03-12 17:30 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)
Line up 22. edycji splash! Festivalu

Nadeszła pora na kolejny lineup update! Spostrzegawczy na pewno zauważyli już trzech nowych wykonawców na naszej playliście Spotify, którą musicie koniecznie śledzić, jeżeli chcecie dowiedzieć się o nowych artystach jako pierwsi (albo po prostu chcecie sobie umilić czas przed lipcem). Dziś ruszamy z kolejną lawiną wykonawców!

video
dodano: 2018-08-09 17:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kontrowersyjny wizerunek, ogromny internetowy szum i muzyczna krzyżówka rapu, trapu, hardcore'u i metalu - to w skrócie scarlxrd, młody Brytyjczyk ukryty za charakterystyczną maską. Artysta pojawił się w maju w Polsce, by zagrać koncerty w Warszawie i Krakowie - my złapaliśmy go za to na wywiad przy okazji stołecznego koncertu. Przy tej okazji spytaliśmy też o najbardziej szaloną koncertową historię - okazało się, że miała ona miejsce dosłownie chwilę wcześniej...

Tagi:
video
dodano: 2018-07-12 16:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kontrowersyjny wizerunek, ogromny internetowy szum i muzyczna krzyżówka rapu, trapu, hardcore'u i metalu - to w skrócie SCARLXRD, młody Brytyjczyk ukryty za charakterystyczną maską. Artysta pojawił się w maju w Polsce, by zagrać koncerty w Warszawie i Krakowie - my złapaliśmy go za to na wywiad przy okazji stołecznego koncertu. Dodajmy - niebanalny wywiad, który SCARLXRD zakończył strzałem w głowę ze zszywacza...

Wcześniej zdołaliśmy porozmawiać m.in. o miksie inspiracji krążącym od Eminema do Slipknot, o określaniu jego muzyki dzisiejszym punkiem czy o porównaniach do XXXTentaciona (materiał zarejestrowaliśmy jeszcze przed tragiczną śmiercią rapera z Florydy).

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-05-29 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwsza wizyta kontrowersyjnego Brytyjczyka na pewno zapadnie mu w pamięci. Mieszający różne muzyczne odcienie (na czele z rapem, trapem i cięższym rockowym graniem) SCARLXRD otworzył u nas swoją trasę, grając 2 koncerty w Krakowie i Warszawie oraz oglądając przygotowany dla siebie w Stolicy mural. My za to złapaliśmy go na wykręcony wywiad, który już niebawem - póki co sprawdźcie zdjęcia z całej wizyty.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2018-05-06 12:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Niepokojący SCARLXRD za kilkanaście dni przyjedzie na dwa koncert do Polski, promując album "DXXM", który w piątek ukazał się na rynku.

Zanim narodził się jako Scarlxrd był bardzo popularnym youtuberem Mazzi Mazem, a później frontmanem składu Myth City. Marius Listhop, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Scarlxrda, dzieciak z Wolverhampton w Anglii, postanowił sam przekroczyć parę muzycznych granic i już jako producent pokazać światu swoją specyficzną wrażliwość łącząc trap, hardcore, rap z beatami, a nawet metalem. Jego styl, wizerunek i przekaz również nie pozostawia słuchacza i widza obojętnym.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-29 20:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Jeśli czuliście niedosyt zagranicznych koncertów od młodych gwiazd to koniecznie przeczytajcie ten artykuł! Jeszcze przed początkiem lata w naszym kraju zagrają Kanadyjczyk KILLY oraz Brytyjczyk Scarlxrd. 

Tagi: