„The Damn. Chronic” - czyli Kendrick Lamar na bitach Dr. Dre od DJ Critical Hype!

Do sieci trafił właśnie składający się z 23 utworów projekt zmiksowany przez DJ Critical Hype, jako hołd oddany dwóm legendom Compton.

 

W czasie gdy Dr. Dre podobno dalej pracuje nad „Detox”, bity z jego legendarnych już utworów zostały wykorzystane do stworzenia czegoś, czego nie spodziewał się nikt z nas. Zwrotki K. Dota, który już wielokrotnie współpracował z Dre, zostały nałożone na wspomniane instrumentale, a złączona całość została zatytułowana „The Damn. Chronic”.

 

Oprócz Kenny’ego na mixtape trafiły również wersy Jay Rocka, Alori Joh, Nate Dogga, Punch’a oraz Pusha T. Mimo że tytuł może sugerować co innego, na EP’ce możemy usłyszeć wersy Kendricka nie tylko z płyty „DAMN.”, ale także „TPAB” oraz „S80” czy „OD”.

 

Jeżeli jesteście fanami klasycznych, oldschoolowych brzmień Andre, a także świetnych zwrotek Kendricka - ten projekt jest obowiązkową pozycją do sprawdzenia.

 

 

Przypomnijmy, że ostatnio wspominaliśmy 25-lecie "The Chronic" wyjątkową interkontynentalną rozmową z Colinem Wolfem, który był przy tym kultowym albumie prawą ręką Dre, odpowiadając za sekcje basu (które przecież w głównej mierze niosły ten krążek), perkusje, klawisze oraz podsuwając kierunek, w którym poszedł debiut Andre Younga!

Wywiad obejrzycie poniżej, do czego serdecznie zachęcamy:

Kasia
Napiszcie artykuł o Margaret albo Ewie Farnie :*
polski rap gówno
nie zdziwiłoby mje gdyby napisali, w końcu piszą o hemingeju i żapsonie, a to jeden chuj

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>