The Futuristiks

The Futuristiks

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2013-06-28 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Choć Tito Lopez dysponuje flow, które rzuca się w uszy od pierwszego dwuwersu i nie pozwala na chwilę dekoncentracji, jego poprzedni mixtape "Hunger Game" był małym rozczarowaniem. Po części przez dobór bitów, po części przez brak spójności, ale na pewno nie przez samą formę liryczno-wokalną. Luźne kawałki i remixy, które dostawaliśmy w ostatnim czasie prezentowały się już znacznie lepiej, a właściwie to prezentowały się kapitalnie.

Nową taśmę dostajemy prawie rok po premierze poprzedniej. Wśród producentów m.in. Mr. Porter, The Fuuristiks czy 1500 Or Nothin'. Pytanie kiedy ukaże się debiutancki krążek Tito "King's Speech", którego wydaniem zajmie się Capitol Records, póki co pozostaje bez odpowiedzi, ale nie ma co narzekać skoro właśnie dostaliśmy 15 nowych tracków od jednego z najlepszych młodych zawodników w USA?

dodano: 2011-05-23 13:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 1)
Skeme to raper z Inglewood, wokół którego ostatnio zrobiło się trochę zamieszania z powodu jego świetnych skillsów. Porównywany do Kendricka Lamara raper zapowiedział premierę mixtejpu 20 kwietnia, musieliśmy jednak na nią miesiąc dłużej. Wreszcie jest, długo oczekiwany, darmowy album "The Statement".