Trillest. selection #2

dodano: 2018-01-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W niedzielę ogłosiliśmy Wam powrót cyklu Trillest. selection na popkillerowych łamach - dziś pora na odcinek nr 2, oddajemy głos Szejkowi!

"Po większym namyśle zdecydowałem, że będę się z Wami dzielił nie jednym, a dwoma numerami w każdej selekcji.
 
Freddie Gibbs - The Wave

Numer Gangsta Gibbsa z francuskim producentem FEYNMANem musiał tu trafić, chillowy beat połączony z melodyczną nawijką Freddiego = ogień.
Z ostatnich numerów polecam gościnki takie jak "Rich Gains - 7 Digits" i "Skinny - Cool Kids".
 
Dodam, iż miałem okazję sieknąć okładkę na nadchodzący w tym roku kawałek "Colors" feat. Mozzy i G Perico, z tego co wiem jeszcze nigdzie nie ma info na ten temat, więc macie taką drobny sneak peek, uważam że to dość ciekawe połączenie.

-----------------------------------------------

Skinny - Living Like (feat. Skeme)
 
Wcześniej wymieniony w dodatkach do "The Wave" utwór Skinniego z Gibbsem to tylko mały pokaz tego co obaj mają do zaoferowania, jeśli cenisz sobie dobry vibe połączony z niemęczącą nawijką, to musisz sprawdzić więcej pozycji od tych gości.
Nie przypadkiem drugi wybór padł na kawałek "Living Like" feat. Skeme.
 
Jest to numer z wcześniejszego albumu zatytułowanego "1999 Parachutes", nie wybrałem numerów z najnowszego materiału "Late Night Blvd", gdyż chciałbym zostawić Wam możliwość świeżego odsłuchu od deski do deski. Nie pożałujecie. Link: https://soundcloud.com/skinny/sets/late-night-blvd
 
Jeśli we wrzucanych numerach wymienione są jakieś featy, będę starał się też dodać parę słów od siebie.
 
Co do Skeme, nie wiem jak wygląda obecnie jego twórczość, ale w 2014 ostro katowałem "Ingleworld". Nie za bardzo lubię główną nurt rapu z LA, lecz ksywy takie jak Freddie, Skeme, Nipsey Hussle, Cassey Veggies, Hit-Boy jak najbardziej udowadniają, że jest w tym mieście też to czego szukam. Żeby nakreślić sobie klimat "Ingleworld", polecam numer "Ain’t Perfect" z gościnką Wale, co jak co długo nie schodził z mojego głośnika.
 
Do usłyszenia w niedzielę"

PS. W środę i niedzielę dorzucać będziemy numery do specjalnej playlisty na naszym kanale (znajdziecie ją poniżej, subskrybujcie, by nie przegapić) równocześnie otrzymacie artykuły z krótkim komentarzem co do obu tracków z danego tygodnia.

reklama
GIG
spoko szejku ześ wrócił z muzą, masz dobry research, będę sprawdzać, peace

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>