Bobby Shmurda

Bobby Shmurda

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Autor numeru "Hot Nigga", który przez wielu fanów trapu postrzegany jest jako klasyk, już dziś opuści zakład karny po siedmioletniej odsiadce. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-16 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że tajemniczy album Wu-Tang Clanu wart 2 miliony dolarów został kupiony przez kontrowersyjnego biznesmena Martina Shkreliego. Znienawidzony przez internet Shkreli, który wywołał burzę podnosząc cenę jednego z leków na HIV z 13.50$ za do 750$ za tabletkę, postanowił kolejny raz zaszokować swoimi poczynaniami entuzjastów hip-hopu. Ekscentryczny biznesmen zapowiedział, że chce zapłacić kaucję wynoszącą 2 miliony dolarów za przebywającego w więzieniu Bobby'ego Shmurdę...

dodano: 2015-02-09 20:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 9)

Po bardzo szybkim wzlocie kariery Bobby'ego Shmurdy przyszedł jej jeszcze szybszy upadek. Autor "Hot N*gga", czyli jednego z największych hitów 2014 w grudniu zeszłego roku został aresztowany wraz z kilkunastoma członkami ekipy GS9. Zarzuty przedstawione przez sąd obciążały rapera na tyle, że mógł on trafić do więzienia na 25 lat. Teraz wiemy, że z większości oskarżeń Bobby został oczyszczony, ale pozostał zamknięty z powodu błędów dotyczących kaucji za wypuszczenie, która wynosi aż 2 miliony dolarów. Przyszedł teraz czas na pierwszy więzienny wywiad z 20-latkiem przeprowadzony przez prestiżowy Billboard...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-19 13:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 32)

Wcześniej informowaliśmy was o tym, że Bobby Shmurda i reszta jego ekipy GS9 zostali aresztowani w jednym z nowojorskich studiów nagraniowych. Okazało się, że sprawa jest naprawdę poważna. Oprócz Bobby'ego, którego "Hot N*gga" bardzo długo trzęsło sceną, aresztowano 15 innych ludzi, a w tym Rowdy Rebela autora innego hitu spod szyldu GS9 "Shmoney Dance". Znaleziono przy nich 21 pistoletów. Teraz do internetu wyciekło nagranie z aresztowania, zdjęcia z sądu oraz szczegółowe informacje...

dodano: 2014-12-17 22:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 8)

Raperzy w Stanach często igrają z prawem i niejednokrotnie kończy się to długimi wyrokami. Na ogół jednak znamy dokładnie powód zakucia w kajdanki. Tym razem wschodząca gwiazda - Bobby Shmurda i część jego ekipy trafili w ręce policji bez większych medialnych wyjaśnień... Ostatnie aresztowanie tego rapera miało miejsce w czerwcu, gdy został on oskarżony o nielegalne posiadanie broni. Cały czas czekamy na więcej informacji dotyczących zajścia...

video
dodano: 2014-11-08 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Autor "Hot N*gga", czyli największego hitu tego roku chce jeszcze bardziej zaznaczyć swoją pozycję na mainstreamowej scenie. Bobby Shmurda wydał EP-kę o nazwie "Shmurda She Wrote" i z tej okazji opublikowany został nowy klip do utworu "Bobby Bitch". Czy wyprodukowany przez DONDRE singiel jest równie hitowy co "Hot N*gga"? Przekonajcie się sami w rozwinięciu.

dodano: 2014-10-13 13:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

"Hot N*gga" Bobby'ego Shmurdy jest zdaniem wielu najgorętszym utworem tego roku w hip-hopie. 20-letni nowojorczyk podbił scenę i zdobył co-signy od największych gwiazd mainstreamu zaczynając na Drake'u czy Meek Millu, a na Beyonce i Rihannie kończąc. Niedawno mogliśmy go usłyszeć na albumie Game'a w kawałku "Hit Em Hard", a teraz reprezentant GS9 atakuje swoim drugim pełnoprawnym singlem. Jest nim utwór "Bobby Bitch", który został wyprodukowany przez Dondre. Jeśli "Hot N*gga" sprawiało, że nie mogliście się powstrzymać przed bujaniem głową to "Bobby Bitch" również się wam spodoba. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-09 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

The Game atakuje kolejnym utworem z nadchodzącej kompilacji "Year Of The Wolf". Tym razem jest nim "Hit 'Em Hard" z gościnnym udziałem Bobby'ego Shmurdy, Freddiego Gibbsa oraz najnowszego nabytku Blood Money La Famlia, czyli Skeme. Bobby Shmurda serwuje nam tu tylko refren, ale i Gangsta Gibbs i Skeme pokazują klasę i dzięki temu z pomocą Game'a tworzą mocny kawałek. Jak "Hit Em Hard" wypada w porównaniu z poprzednimi leakami? "Year Of The Wolf" swoją premierę będzie mieć 14 października.

dodano: 2014-09-06 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

O fenomenie Bobby'ego Shmurdy pisaliśmy już w jednym z ostatnich odcinków "Ot Tak" i od tamtego czasu jego "kariera" nie zwolniła tempa, a nawet je przyspieszyła. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że raper z Nowego Jorku wystąpi na albumie Game'a "Year Of The Wolf", a teraz swoją premierę ma mega remix hitowego "Hot Nigga". W nowej wersji utworu udział wzięli Fabolous, Chris Brown, Jadakiss, Yo Gotti, Busta Rhymes oraz lider ekipy Bobby'ego GS9, czyli Rowdy Rebel. Kto według was ma najlepszą zwrotkę? Remix "Hot Nigga" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

dodano: 2014-08-21 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

"Hot N*gga" Bobby'ego Shmurdy, które przybliżyliśmy wam w jednym z ostatnich odcinków naszej serii "Ot Tak", bije rekordy popularności i doczekało się już kilkunastu remixów takich graczy, jak French Montana, T.i., Juicy J, Problem, Gunplay czy nawet Lil Kim. Teraz zapowiedziany został oficjalny remix utworu, w którym wystąpią Chris Brown, Busta Rhymes, Jadakiss i jeszcze 3 innych graczy, którzy nie zostali ujawnieni. Tego możemy się spodziewać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, natomiast teraz wyszedł oficjalny klip do innego utworu Shmurdy nabierającego coraz większą popularność. "Computers" nagrane wspólnie z Rowdy Rebelem, który jest też autorem "Shmoney Dance", można znaleźć na lipcowym oficjalnym mixtapie grupy GS9 pt. "Shmoney Shmurda (Shmixtape)". Klip zrealizowany w podobnym tonie do hitowych "Hot N*gga" oraz "Shmoney Dance" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

dodano: 2014-08-01 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Przebojowy, łatwy do powtórzenia taniec lub pozowanie do zdjęć z pistoletami oraz ogólnie szeroko pojęta "gangsterka" uprawiana przez nastolatków ostatnimi czasy wydają się być receptą na szybki sukces w amerykańskim przemyśle hip-hopowym. Był Soulja Boy i jego "Crank Dat Hoe", tańce typu "yeet" czy "nae nae", a nie tak dawno jeszcze byliśmy świadkami mega boomu na drill music z Chicago oraz przedziwnej kariery 18-letniego wówczas Chief Keefa. Co dostanie się jeśli połączy się i dziwne ruchy taneczne, strzelanie wyimaginowanymi glockami do kamery, nagranie jednego autorskiego kawałka i bity od Jahlila Beatsa? No właśnie, dostaniemy Bobby'ego Shmurdę, czyli nowy hit hip-hopowej części internetu.