Bobby Shmurda opuszcza więzienie

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Autor numeru "Hot Nigga", który przez wielu fanów trapu postrzegany jest jako klasyk, już dziś opuści zakład karny po siedmioletniej odsiadce. 

Bobby Shmurda został aresztowany w grudniu 2014 roku za współudział w morderstwie, posiadanie broni i narkotyków. Początkowo groziło mu nawet do 25 lat więzienia, jednak po przyjęciu propozycji od prokuratury w 2016 roku wyrok został skrócony do 7 lat.

Reprezentanta Brooklynu z więzienia odbierze Quavo, który mu kibicował od początku kariery, a jak mówi mama rapera, ten po opuszczeniu zakładu karnego spędzi trochę czasu z rodziną , by potem wrócić do tworzenia muzyki. Bobby będzie musiał również liczyć się z tym, że do 2026 roku jest zobowiązany do spotkań z kuratorem sądowym.

MC powrócił również na swoje social media, gdzie opublikował wpis "Jak mogliście o mnie zapomnieć".

Tagi: 

Anonim
Historyczny moment, jakieś maliki, alberty, białasy czy paluchy by chciały być takim typem jak on a są zwykłymi whackami i cieniasami przy nim.
No
Zdaje mi się że ty najbardziej z nich wszystkich chciał bys taki być no ale jesteś tylko zwykłym noname z internetu
Anonim
Ja bym nie chciał, co najwyżej chciałbym mieć tyle kasy co Bobby. Ja w przeciwieństwie do pl fake'ów wiem że to nie są żarty. A jak widzę ile różnej, wartej uwagi muzyki jest na świecie a w pl typy wolą słuchać typów co nie maja nic do powiedzenia i muszą udawać bandytów przed dziećmi żeby ktoś ich słuchał to nie mogę tego zrozumieć.
s.
No w chuj by chcieli być jak on.... Fajnie se w pasiakach pozapierdalać 7 lat.... weź synek zastanów się trochę... myślenie jak Jay Rock z Trailer park boys...
Anonim
Jak kota ogonem odkręcisz to tak wyjdzie. Nie chodziło mi o więzienie tylko o to że to bandyta a maliczek se może ponawijać że pisma od prokuratora przez okno wyrzuca gdy nigdy nie miał sprawy w sądzie, a gimby łykają i się cieszą. Mac Miller nie był, więc nie udawał bandyty a i tak coś osiągnął, a polskie fake'i muszą bandytów udawać żeby ktoś ich słuchał, żałosne to jest.
Polskimikmili
I to jest news na który czekałem od 7 lat. <3
Hehe
W sumie on tez jest mega slaby
tyga
ty ale od palucha to się odczep bo on nie tworzy trapu
Anonim
Nie tworzy bo w pl nie ma trapu i nigdy nie będzie, ale próbuje bo nawija na trapo podobnych beat'ach albo kradnie takie beat'y. Jakiś numer whacków z bory był na beat'cie ukradzionym z USA od jakiś mniej znanych typów, i to nie jeden przypadek, bor to kseroboje i tyle, francję np. kopiować to tak a coś własnego wymyślić to już za ciężko. Pewnie jak by się przyjrzeć to by wyszło że wielki artysta kciuk tłumaczy jakieś francuskie nuty na polski, tylko zmienia kilka wersów i tyle.
60 sie spłakały
+1 dla ciebie anonim, te wszystki szpaki, ptaki, kciuki są tylko biedną wersją sceny amerykańskiej, ale moze za kilka lat sie to zmieni i przestaną słuchać tych asłuchalnych prawdziwych raperów.
bhuda
no i nareszcie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>