Kyle

Kyle

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-07-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kyle przebojem wdarł się do mainstreamu w roku 2017, serwując ogromną dawkę zaraźliwej pozytywnej energii i przedstawiając inną odsłonę kalifornijskiego brzmienia - prosto z krainy surferów i palm, gdzie czas płynie wolniej i bardziej beztrosko niż w pogrążonych w przemocy metropoliach. Hitowe "iSpy", udział w XXL Freshmen 2017, potem udany pokryty Złotem album "Light of Mine" czy netflixowa superprodukcja "Afterparty", gdzie grał główną rolę...

Teraz raper z Ventury wraca z drugim oficjalnym wydawnictwem, zarazem cofając się do młodzieńczych lat i pierwszych muzycznych zajawek...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-07-18 13:19 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"See You When I Am Famous!!!!!!!!!!!!" to drugi solowy album urodzonego w Kanadzie, a obecnie rezydującego w Kalifornii rapera i wokalisty. 

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2018-10-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W minione wakacje Kyle zadebiutował w nowej roli - na Netflixa wjechał film "Afterparty", w którym grał głównego bohatera. Całość to komedia osadzona w rapowym świecie a wśród wielu gościnnych udziałów przewijają się Wiz Khalifa, DMX, Jadakiss, French Montana czy A Boogie - teraz pierwszy z nich dołączył do Kyle'a w singlowym "Moment". W klipie zobaczymy też fragmenty filmu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z najlepszych członków XXL Freshmen 2017 i jeden z najbardziej pozytywnych i roześmianych gości na scenie wreszcie zaatakował legalnym debiutem. "Light of Mine" zawiera m.in. mega hit "iSpy".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-27 00:15 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dwoje młodych, zdolnych i mających już na koncie poważne sukcesy Kalifornijczyków, Kehlani i Kyle, nagrało wspólnie piosenkę. Singel "Playinwitme", zapowiadający nowy album 24-latka ze słonecznego, kalifornijskiego miasta Ventura, to materiał na wielki hit.  

Tagi:
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 14:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Netflix dostarczył nam mnóstwo hitowych produkcji z Narcos czy House Of Cards na czele i jest liderem telewizyjnej rewolucji. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkało się również ukazujące początki powstania hip-hopu "The Get Down". Teraz luka, która powstała po anulowaniu serialu Baza Luhrmanna zostanie załatana nowym około hip-hopowym projektem o nazwie "The After Party". Zapowiada się ciekawie, ponieważ oprócz obiecującego opisu fabuły do internetu dostały się informację o ludziach biorących udział w przedsięwzięciu, a wśród nich są Wiz Khalifa, French Montana, KYLE oraz Teyana Taylor.

video
dodano: 2017-07-10 21:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sylwetki, freestyle, wywiady - to już dostaliśmy. Teraz pora na ten element XXL Freshmen, na który wszyscy zawsze czekają najbardziej, czyli Cyphery. Na pierwszy ogień dostaliśmy możliwość zobaczenia, jak na bicie Sonny'ego Digitala spisali się Kyle, A Boogie i Amine!

dodano: 2017-06-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kyle dopiero co został Freshmenem XXL'a a teraz serwuje nam nowy singiel i porcję motywacyjnej pozytywnej energii spośród kalifornijskich palm. Czy "Nothing 2 Lose" powtórzy sukces "iSpy"? Kyle przebąkuje w numerze, że "another platinum plaque is coming soon". Sprawdźcie klip (oraz freshmeński Freestyle Kyle'a) a równocześnie przypominamy nasz videowywiad z Kyle'em przeprowadzony przez Skype'a dwa dni po ogłoszeniu listy Freshmenów!

Tagi:
video
dodano: 2017-06-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Z grona tegorocznych Freshmenów XXL to chyba Kyle jest moim faworytem - zarażający pozytywną energią Kalifornijczyk ma na koncie nie tylko megahit "iSpy" z Lil Yachtym (250 000 000 odsłon na YT i SoundCloudzie!), ale też świetny krążek "SMYLE" i kooperacje z G-Eazym, M-Phazesem czy Kehlani - a najlepsze dopiero przed nim.

Niespełna dwa dni po ogłoszeniu listy XXL'a udało nam się zgadać z Kyle'em na Skype'ie, by przeprowadzić z nim prawdopodobnie pierwszy na Świecie wywiad od momentu, gdy został Freshmenem. Dziś mamy dla Was video z tej wyjątkowej konwersacji!

dodano: 2017-05-01 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Parę lat temu zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", w efekcie zrobiliśmy to już raz, drugi i trzeci. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2016. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę, uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

W dyskusji tej udział wzięło spore grono popkillerowych redaktorów, a także dwójka gości - Żabson (Młody Wilk edycji numer 4, będący na bieżąco z nowymi twarzami i najgorętszymi trendami zza Oceanu) oraz Szejku, grafik i założyciel poświęconej świeżej muzyce grupy Trillest. Zapraszamy również do podawania swoich typów w komentarzach!

dodano: 2015-05-30 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Autor jednego z najlepszych niezależnych wydawnictw rapowych 2013 roku "Acid Rap", chicagowski MC Chance The Rapper od dłuższego czasu nie przypominał o sobie solowymi numerami, współpracując zamiast tego z przyjacielem Donnie Trumpetem w ramach zespołu The Social Experiment.

Wczoraj do Sieci trafił długo oczekiwany debiutancki longplay ekipy, a na naszpikowanym gościnnymi występami, udostępnionym za darmo krążku Chance'a i spółkę wsparli artyści największego kalibru, tacy jak J. Cole, Busta Rhymes, Erykah Badu, Janelle Monae, B.O.B., Big Sean czy BJ The Chicago Kid. Lista gości jest jednak dużo dłuższa, a nam nie pozostaje nic innego jak zostawić was z tym przepięknym prezentem od chicagowskiego zespołu.