Teyana Taylor

Teyana Taylor

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-01 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Lil Durk - Home Body Remix feat. Teyana Taylor (Official Music Video)

Lil Durk zaprosił Teyanę Taylor i zaprezentował nam niezwykle zmysłowy teledysk do remixu utworu "Home Body". Przypomnijmy, że ostatnim albumem wydanym przez Durka, było wydane 30 listopada ubiegłego roku "Signed to the street 3".

video
kategorie: Funk, News, Pop, Premiery, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-23 19:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Podopieczna Kanyego Westa publikuje teledysk do utworu "WTP" z albumu "K.T.S.E.", który zakończył zeszłoroczny cykl wydawniczy G.O.O.D Music. Kawałek w zabawny i lekki sposób opowiada o eksponowaniu własnej kobiecości.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 14:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Netflix dostarczył nam mnóstwo hitowych produkcji z Narcos czy House Of Cards na czele i jest liderem telewizyjnej rewolucji. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkało się również ukazujące początki powstania hip-hopu "The Get Down". Teraz luka, która powstała po anulowaniu serialu Baza Luhrmanna zostanie załatana nowym około hip-hopowym projektem o nazwie "The After Party". Zapowiada się ciekawie, ponieważ oprócz obiecującego opisu fabuły do internetu dostały się informację o ludziach biorących udział w przedsięwzięciu, a wśród nich są Wiz Khalifa, French Montana, KYLE oraz Teyana Taylor.

dodano: 2014-08-23 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Pierwsza dama wytwórni Kanye Westa G.O.O.D. Music, czyli Teyana Taylor, właśnie wydała teledysk do swojego singla "Maybe". Gościnnie piosenkarkę w utworze wspierają Pusha T oraz Yo Gotti. Tych dwóch panów nie zobaczymy w klipie, ale każdy kto go obejrzy, w stu procentach przyzna, że byliby oni w nim kompletnie zbędni. "Maybe" promuje nadchodzący album Teyany o tytule "VII", który datę premiery ustaloną ma na 22 listopada. Inspirowany thrillerem erotycznym "Oczy Szeroko Zamknięte" teledysk możecie sprawdzić poniżej.

video
dodano: 2013-05-18 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Fat Joe - Ballin' ft. Wiz Khalifa, Teyana Taylor

Ten grubas chyba właśnie przez swoje zapasy tkanki tłuszczowej jest niezatapialny. Tym razem wjeżdża z singlem z gościnnym udziałem Wiza i reprezentantki G.O.O.D. Music Teyany Taylor. Luksusowe samochody, samoloty, wszystko na nowoczesnym bicie z odpowiednim impecie. Sprawdźcie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-20 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 5)

Dieta zakończona, pora skupić się na muzyce. Wychudzony Fat Joe nie pozwala o sobie zapomnieć, wydając kolejny utwór, który pojawi się na nadchodzącym krążku Nowojorczyka. "Ballin'", gdzie oprócz gospodarza pojawiają się również Teyana Taylor i Wiz Khalifa, to całkiem sprawnie skleciony singiel, choć z drugiej strony - moim zdaniem nieco za bardzo przypominający "Hero" Nasa. Odsłuch - pod spodem. Co myślicie?