Kyle "Zawsze marzyłem o byciu Freshmenem XXL" - videowywiad

video
dodano: 2017-06-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Z grona tegorocznych Freshmenów XXL to chyba Kyle jest moim faworytem - zarażający pozytywną energią Kalifornijczyk ma na koncie nie tylko megahit "iSpy" z Lil Yachtym (250 000 000 odsłon na YT i SoundCloudzie!), ale też świetny krążek "SMYLE" i kooperacje z G-Eazym, M-Phazesem czy Kehlani - a najlepsze dopiero przed nim.

Niespełna dwa dni po ogłoszeniu listy XXL'a udało nam się zgadać z Kyle'em na Skype'ie, by przeprowadzić z nim prawdopodobnie pierwszy na Świecie wywiad od momentu, gdy został Freshmenem. Dziś mamy dla Was video z tej wyjątkowej konwersacji!

A w niej o całej akcji XXL'a, faworytach, zaskoczeniach i wrażeniach; o tym jak Kid Cudi zainspirował go do nagrywania pozytywnej muzyki; jak "iSpy" stało się ulubionym numerem Kodaka Blacka w trakcie odsiadki; o zaskakującym sukcesie iSpy, współpracy z G-Eazym czy o ulubionych westcoastowych klasykach. Zapraszamy do oglądania i dawajcie znać, czy podoba Wam się taka skype'owa formuła rozmowy z artystami nieosiągalnymi na miejscu w Polsce!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Za pomoc w przeprowadzeniu wywiadu dziękujemy Warner Music Poland

Tagi: 

polski rap gówno
kyle propsik, ogarnięty typ i niespina dupy, wyluzowane kawałki o życiu a nie o głupotach jakichś jak kebonafajda smutny łak z morda w pałąk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>