Kyle i Kehlani połączyli siły!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-27 00:15 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dwoje młodych, zdolnych i mających już na koncie poważne sukcesy Kalifornijczyków, Kehlani i Kyle, nagrało wspólnie piosenkę. Singel "Playinwitme", zapowiadający nowy album 24-latka ze słonecznego, kalifornijskiego miasta Ventura, to materiał na wielki hit.  

Kyle'owi najbliższy jest hip-hop, ale miłością darzy również R&B. Mająca już na koncie nominację do Grammy Kehlani, zakochana jest w soulu, neosoulu, R&B i hip-hopie. Ich wspólna piosenka, która znajdzie się na kolejnym wydawnictwie hiphopowca, jest następczynią wydanego już w 2018 roku singla "To The Moon", który doczekał się pochwał na łamach tak prestiżowego tytułu, jak "The New York Times". Magazyn "Paper" stanowczo twierdził w swojej recenzji, że: "Ten melodyjny refren prędko nie wypadnie wam z głowy".

Kyle ma też talent aktorski i w 2018 roku będzie go można zobaczyć w produkcji Netflix "The After Party", określanej jako hiphopowa komedia. Hiphopowiec obecny jest na scenie od 2010 roku. Jego największym sukcesem jest multiplatynowy singel "iSpy (feat. Lil Yachty)", który zdobył szczyt listy Billboard Hot Rap Songs, a w regularnym notowaniu znalazł się na pozycji czwartej. Kyle współpracował do tej pory z takimi wykonawcami jak: Chance The Rapper, G-Eazy, Logic, Charlie Puth, Ty Dolla $ign, Miguel i inni.

Poniżej przypominamy nasz wywiad z Kyle'em przeprowadzony krótko po wybraniu go do grona XXL Freshmen 2017:

Kyle - interview, on being XXL Freshman 2017, Kodak Black, G-Eazy, Lil Yachty (Popkiller.pl)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>