duckwrth

duckwrth

dodano: 2020-08-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed nami ostatnie dni letnich upałów w Polsce, a zanim przyjdzie jesienna plucha staramy się wykorzystać słoneczny vibe jak się da. Z pomocą przychodzi muzyka, która potrafi kreować i nakręcać wakacyjny nastrój jak mało co. A wydany w piątek album może spełnić rolę czarnego konia na sierpniowych playlistach...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

video
dodano: 2015-04-28 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Kalifornijski raper DUCWRTH wraz z brooklyńskim producentem/wokalistą The KickDrums promują swoją wspólną EPkę pt. “Nowhere”. Jeden z numerów pochodzących z tego projektu doczekał się  właśnie surrealistycznej wizualizacji, co ciekawe – wyreżyserowanej przez samego rapera. Sprawdźcie ten zakręcony klip, który znajdziecie w rozwinięciu.