AraabMUZIK i Chrome Sparks zagrają w Warszawie!

dodano: 2017-03-15 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Dobra impreza to taka, której zwieńczeniem jest wyjątkowy after - nie inaczej będzie w wypadku WWW 2017. Po pełnym miesiącu koncertów i imprez przyjdzie czas na... jeszcze trochę koncertów i imprez. 8 kwietnia klub Miłość na ul. Kredytowej po raz kolejny zamieni się w centrum klubowej Warszawy, bo w ramach jednego z trzech Afterów WWW 2017 na scenie pojawią się: nowa gwiazda muzyki elektronicznej - Jeremy Malvin a.k.a. Chrome Sparks oraz "MVP of the MPC", producent bangerów m.in. Slaughterhouse i The Diplomats - AraabMUZIK!

Ostatni występ miksującego hip-hop i EDM AraabMUZIKA w Warszawie obrósł już niemalże legendą. Nagranie z występu w 1500m2 na YouTube obejrzano ponad 4,5 miliona razy, a ci, którzy byli na miejscu do dzisiaj wspominają to, co tam się wydarzyło... Teraz AM przyjedzie do Polski w ramach promocji swojego nowego albumu "Dream World", który trafił do fanów w zeszłym roku.

Chrome Sparks to solowy projekt niejakiego Jeremy'ego Malvina. Jego muzyka to "odurzające, melodyjne beaty zawieszone gdzieś między downtempo a klubowymi bangerami".... Muzyka i do relaksu, i na grubą bibę. Wypuszczony w 2012 roku hit "Marijuana" z miejsca stał się internetową sensacją. Od tego czasu Chrome wydał trzy EPki nakładem wytwórni Future Classic i zagrał multum koncertów w Azji, Australii, Nowej Zelandii i Ameryce... Teraz przyszedł czas na podbój Europy - to będzie pierwszy koncert Chrome Sparksa w Polsce! 

Pierwsza pula biletów dostępna jest już na: http://going.pl/araabmuzik

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>