Esham

Esham

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-10-03 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)
Esham to człowiek instytucja. Niezwykle zasłużony dla rapowej sceny Detroit, żywa legenda mająca na swoim koncie kilka żywych klasyków tego rejonu. Pionier i prawdopodobnie obecnie jedyny wykonawca Acid Rapu, znany również z niezliczonej liczny beefów, oraz dissów. Jednak trzeba pamiętać, że Esham to nie tylko marny horrorcore'owy raperzyna. Esham to ikona tego podgatunku.

W tym roku uderzył z trzynastym solowym albumem, który udowodnił, że obawy niektórych (w tym mnie) odnośnie jego rapowej kondycji były całkowicie bezpodstawne.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-01 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)
Dla słuchaczy horrorcore'u pochodząca z Detroit grupa NATAS to ekipa kultowa, wręcz legendarna, która ma w swoim dorobku jeden z najlepszych albumów jaki został kiedykolwiek nagrany przez artystów wykonujących horrorcore.

Od premiery ostatniego albumu grupy, w której w skład wchodzi Esham - legenda i prekursor acid rapu, T-N-T, oraz Mastamind minęło już 5 lat. Od tego czasu fani usilnie oczekują kolejnego krążka grupy, która nie zwykła schodzić poniżej pewnego poziomu. Niedawno do sieci wyciekł krótki treaser, który zapowiadać może coś większego...