The Cool Kids

The Cool Kids

kategorie:
dodano: 2022-03-27 15:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Podwójny materiał od The Cool Kids.

Stream:

 

kategorie:
dodano: 2022-03-04 19:05 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album od Chucka Englisha i Sir Michaela Rocksa

Stream:
kategorie:
dodano: 2020-04-04 14:34 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Krótka, bo zaledwie zawierająca trzy utwory EP, gdzie swoje siły połączył duet The Cool Kids oraz Cardo.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

 

Tracklista:

  1. Amethyst
  2. Shhhhhh
  3. Protect Your Connect
wydarzenie
dodano: 2014-08-28 23:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Pochodzą z okolic Chicago. Jest ich dwóch, Chuck Inglish i Sir Michael Rocks, tworzą rap luźny, który docenili już m.in.: Diplo czy A-Trak, oferując Cool Kidsom oferty wydawnicze. Muzyka Chucka i Mike’ego często była wykorzystywany w reklamach, serialach i grach komputerowych. Na koncie mają nagrania z graczami typu Drake, Lil Wayne, Mac Miller, Yelawolf, Curren$y czy Pac Div. Dawno nikt nie był tak “cool” jak te wieczne dzieciaki." - czytamy w informacji prasowej. A to na ile są cool sprawdzić będziecie mogli jutro i pojutrze, w Katowicach i Warszawie!

kategorie:
dodano: 2014-08-28 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez – Heineken City Nights! Tego lata, w każdy sobotni wieczór na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają nietuzinkowi artyści z całego świata, przenosząc brzmienia światowych metropolii do Warszawy.

Ten wieczór będzie wyjątkowy bo to ostatnia impreza wakacji i drugie urodziny kolektywu Flirtini! Oto zaproszenie od bohaterów tego wieczoru:

wydarzenie
dodano: 2014-08-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już dawno nikt nie był tak cool, jak Chuck Inglish i Sir Michael Rocks! Utalentowani raperzy pochodzący z okolic Chicago mają na koncie nagrania z takimi sławami jak Drake, Lil Wayne, Mac Miller,Too $hort, Casey Veggies, Yelawolf, Curren$y, Pac Div czy Pharrell Williams. Oferty wydawnicze Cool Kidsom proponowali między innymi Diplo oraz A-Trak. Muzyka Chucka i Mike’ego z całą pewnością wyprzedza naszą epokę, często wykorzystywana jest w reklamach, serialach i grach komputerowych!