II Urodziny Flirtini: The Cool Kids @Warszawa

dodano: 2014-08-28 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa

Data: 

2014-08-30 21:00

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez – Heineken City Nights! Tego lata, w każdy sobotni wieczór na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają nietuzinkowi artyści z całego świata, przenosząc brzmienia światowych metropolii do Warszawy.

Ten wieczór będzie wyjątkowy bo to ostatnia impreza wakacji i drugie urodziny kolektywu Flirtini! Oto zaproszenie od bohaterów tego wieczoru:

Mijają 2 lata odkąd razem się bujamy. Przez ten czas zaprosiliśmy dla Was wieeelu świetnych artystów z całego świata. Idziemy dalej za ciosem. Na naszych drugich urodzinach zagrają najbardziej wyluzowani goście ze Stanów. The Cool Kids po raz pierwszy w Polsce!

Pochodzą z okolic Chicago. Jest ich dwóch, Chuck Inglish i Sir Michael Rocks, tworzą rap luźny, który docenili już m.in.: Diplo czy A-Trak, oferując Cool Kidsom oferty wydawnicze. Muzyka Chucka i Mike’ego często była wykorzystywany w reklamach, serialach i grach komputerowych. Na koncie mają nagrania z graczami typu Drake, Lil Wayne, Mac Miller, Yelawolf, Curren$y czy Pac Div. Dawno nikt nie był tak “cool” jak te wieczne dzieciaki.

THE COOL KIDS
(Sir Michael Rocks & Chuck Inglish / USA)

Jedynak & Ment XXL (Flirtini)
Zeppy Zep (Heartbreaks & Promises)
Tort (Rasmentalism)
Invent (U Know Me)

Start: 21:00
Start koncertu: 22:00

Po koncercie rzecz jasna balanga do rana - za sterami Flirtini i przyjaciele!

WSTĘP WOLNY!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>