Awon

Awon

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-17 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Przez lata fani Norcal Nicka (znanego wcześniej jako Swerve) domagali się wiekszej ilości numerów z D-Rockiem i właśnie efekty tej współpracy wskazywali jako ulubione na tracklistach. Idąc tym tropem, raper z Sacramento postanowił zebrać wszystkie kawałki, jakie kiedykolwiek nagrał z producentem z Rochester w stanie Nowy Jork i udostępnić je jako jedną kompilację.

Gościnnie do współpracy przez lata duet zaprosił m.in. takich MC’s jak Blu, CashUs King, Awon czy Sene. Jeśli lubicie przyjemnie płynący, wyluzowany, a zarazem charakterny rap oraz projekty oparte na niepowtarzalnej chemii na linii MC-producent, odpalajcie bez wahania.

dodano: 2011-12-25 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)
Nowiutki producencki album nowozelandzkiego wymiatacza Soulchefa. 10 numerów utrzymanych w stylistyce, do której Soulchef zdążył fanów przyzwyczaić - czyli kawał świetnej, pozytywnej muzyki, w sam raz na świąteczny weekend.

Gościnnie cała plejada mało znanych, ale bardzo dobrych MC's m.in. takich jak Trace Blam, Nieve, Tunji i Need Not Worry. Odsłuch całości w rozwinięciu.