SYG

SYG

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-17 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Przez lata fani Norcal Nicka (znanego wcześniej jako Swerve) domagali się wiekszej ilości numerów z D-Rockiem i właśnie efekty tej współpracy wskazywali jako ulubione na tracklistach. Idąc tym tropem, raper z Sacramento postanowił zebrać wszystkie kawałki, jakie kiedykolwiek nagrał z producentem z Rochester w stanie Nowy Jork i udostępnić je jako jedną kompilację.

Gościnnie do współpracy przez lata duet zaprosił m.in. takich MC’s jak Blu, CashUs King, Awon czy Sene. Jeśli lubicie przyjemnie płynący, wyluzowany, a zarazem charakterny rap oraz projekty oparte na niepowtarzalnej chemii na linii MC-producent, odpalajcie bez wahania.

dodano: 2013-07-22 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dysponujący bardzo dobrym, giętkim flow raper SYG, stanowiący połówkę duetu Swerve & SYG, wypuścił na początku tego miesiąca swój pierwszy solowy album długogrający "Peace Pipe Circle". Zgodnie z tytułem, projekt to zbiór 15 spokojnych, "pokojowych" kawałków na oryginalnych bitach.

Jazzujące, chilloutowe brzmienie i płynący po bitach wokal gospodarza tworzą razem bardzo przyjemny projekt na letnie popołudnia. Odsłuch i download w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2013-04-27 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W marcu pisaliśmy o ostatnim LP duetu Swerve & SYG, zatytułowanym "Cold Winters & Warm Whiskey 2". Dwaj MC's pochodzący z dwóch oddalonych od siebie miast (Sacramento i Pittsburgh) nie osiedli jednak na laurach i już podzielili się ze światem kolejnym projektem.

"Pay Day EP" to zbiór 11 kawałków na oryginalnych bitach - w 5 słyszymy duet a pozostałe to solowe tracki obu MC's. Jeśli lubicie szczery, rozkminkowy rap, oparty na klimatycznych, jazzowych samplach, muzyka tych panów powinna przypaść wam do gustu.

Tagi:
dodano: 2013-03-26 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący odpowiednio miasta Sacramento i Pittsburgh raperzy Swerve i SYG podzieli się niedawno ze światem swoim drugim LP, "Cold Winters & Warm Whiskey 2". Zawierający 18 kawałków na oryginalnych bitach projekt idealnie pasuje do obecnej pogody. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, z whiskey lub bez, i pozwólcie, aby brzmienia duetu umiliły wam ostatnie dni prawdziwej zimy.

Odsłuch, darmowy download i teledysk promujący album w rozwinięciu.

Tagi: