Sha Money XL

Sha Money XL

dodano: 2023-10-22 22:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 9)

Obrodziło w tym tygodniu w premiery, zebrało się ich aż osiemnaście. Jest trapowo, klasycznie, ale znalazło się też miejsce na dźwięki prosto z Wielkiej Brytanii. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2023-10-22 20:59 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album byłego producenta G-Unit.

Stream:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-05-02 12:22 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Sha Money XL to uznany w środowisku producent, który był przez kilka lat członkiem crew G-Unit, oraz był producentem wykonawczym płyty Big K.R.I.T.'a "Live From The Underground". Po wielu latach obecności na scenie, postanowił w końcu wydać swój debiutancki album, na którym znajdziemy między innymi niepublikowaną wcześniej zwrotkę zmarłego w 2017 roku Prodigy'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

Tagi:
dodano: 2015-04-12 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 2)

Jeszcze rok temu kalifornijski raper Namebrand był w Stanach Zjednoczonych postacią całkowicie anonimową. Po prawie dziesięcioletniej muzycznej tułaczce został jednak wyciągnięty z odmętów podziemnej sceny przez ojca sukcesu 50 Centa i Big K.R.I.T.A, wpływowego producenta Sha Money XL’a. Dziś, będąc nadzieją Zachodniego Wybrzeża i dumnym reprezentantem Epic Records, odpowiada na pytania Tomasza Przytuły w specjalnym popkillerowym wywiadzie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-21 17:00 przez: KamykPL (komentarze: 4)


Wszyscy już pewnie wiedzą, ale i tak powtórzę: przed wami wychowanek Doktora Dre, a więc gość wspierany przez całe Aftermath. Nie dziwi wcale zatem hałas wokół każdego jego posunięcia, tak jak i normalnym wydaję się beat od Sha Money XL'a. Swoją drogą bardzo dobry, ale czy raper z LA wykorzystał go w pełni? Według mnie dał radę, choć wierzę, że stać go na jeszcze więcej. Warto poznać, aby na przykład móc zanegować moją opinię, bądź też dlatego, że ponoć znają go już wszyscy kalifornijscy hustlerzy. Jeszcze większa ilość usłyszy o nim po 8 listopada, kiedy to premierę będzie mieć street-album "War Music". Miejmy nadzieję, iż nie okaże się on klapą, i że znajdziemy na nim więcej tak miłych numerów jak ten z refrenem od D Browna. Przy okazji też sprawdzimy co się dzieję na podwórkach, innych niż nasze, oraz będziemy mogli ostatecznie ustalić czy Slim jest czymś więcej niż westcoastowym 50 Cent'em.