Aleon Craft

Aleon Craft

dodano: 2013-01-19 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Aleon Craft - stylowy, porządnie wykręcony MC/wokalista reprezentujący Decatur w obrębie metropolii Atlanty. Jak sam twierdzi, przybył tam swoim statkiem kosmicznym, wiele, wiele księżyców temu... Wibracje melodyjnego funku i ciężkie basy przemieniły go w DNA Computer, którym jest obecnie. Przedstawiciel wymierającego gatunku ATLiens. Gość mający na koncie wspólny projekt z samym George'm Clintonem, określający swoją muzykę jako "Solar-Hop". Nie znosi dwóch rzeczy - nudy i przewidywalności. Uwielbia eksperymenty i podróże po odległych galaktykach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-29 17:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Thurz, autor jednej z najciekawszych rapowych płyt zeszłego roku ("L.A. Riot"), oraz były członek kalifornijskiego duetu U-N-I, podzielił się niedawno ze światem zupełnie nowym projektem zatytułowanym "517 W Queen Tape".

Na albumie znajdziemy 16 oryginalnych kawałków, w których gościnnie pojawili się tacy artyści jak m.in. Killer Mike, BJ The Chicago Kid, Aleon Craft, Rocki Evans czy Johnny Polygon.

dodano: 2011-12-27 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
George Clinton to legenda muzyki funk. Każdy o tym wie (a jak nie to niech wie że wiedzieć powinien). Aleon Craft to osoba, którą starałem się obserwować od ubiegłego roku. Sprawdzałem jego pojedyncze tracki przeczuwając, że szersza publika jeszcze o nim usłyszy.

I proszę bardzo: przed Wami najnowszy mixtape dwóch ww. osobistości zatytułowany "Mothership: The Decatur Connection".