Parliament

Parliament

kategorie: Funk, News, Teledyski, Video
dodano: 2018-05-12 13:02 przez: Paweł Zet (komentarze: 2)

Po prawie 4 dekadach George Clinton i jego zespół Parliament powracają z nowym utworem, który zapowiada album "Medical Fraud Dog". "I'm Gon Make U Sick O'Me" to prawdziwy funk z mocnym basem, syntezatorami, wsparty damskimi wokalami i jak zawsze zwariowanym Clintonem. Gościnnie w numerze udziela się legendarny Scarface z grupy Geto Boys.

wydarzenie
kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-01-27 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 2)

George'a Clintona nikomu przedstawiać nie trzeba. Założyciel grup Parliament oraz Funkadelic, których utwory samplowali niezliczoną ilość razy m.in. Dr Dre na "The Chronic", 2Pac, Ice Cube, Nas czy obecnie Kendrick Lamar, to jednym słowem legenda branży muzycznej. Fakt, że w 1997 roku zostali włączeni do Rock and Roll Hall of Fame mówi sam za siebie. Teraz, po prawie 40 latach przerwy od ostatniego materiału jako Parliament, dostajemy najnowszy singiel grupy, na którym gościnnie udziela się inna legenda, rapowy Król Południa Scarface! 

dodano: 2011-12-27 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
George Clinton to legenda muzyki funk. Każdy o tym wie (a jak nie to niech wie że wiedzieć powinien). Aleon Craft to osoba, którą starałem się obserwować od ubiegłego roku. Sprawdzałem jego pojedyncze tracki przeczuwając, że szersza publika jeszcze o nim usłyszy.

I proszę bardzo: przed Wami najnowszy mixtape dwóch ww. osobistości zatytułowany "Mothership: The Decatur Connection".