Rich Kidd

Rich Kidd

dodano: 2013-02-12 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Krondon to koleżka, którego starsi fani mogą kojarzyć chociażby z numerów w ramach Soul Assassins, a młodsi z Blacksmith Kweliego. Duże zamieszanie zrobił album jego grupy Strong Arm Steady we współpracy z Madlibem. Co ciekawe album, który wam prezentujemy jest pierwszą solową produkcją KRNDN'a (taką pisownię widzimy na nowej płycie) od czasu wydanego w 2003 "The Beginning Of", które było jedynie bootlegiem wcześniejszych singli i numerów z przeróznych undergroundowych produkcji. Intrygująca okładka nie jest więc jedynym powodem sprawiającym, że chce się sięgnąc po "Everething's Nothing".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-29 17:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Thurz, autor jednej z najciekawszych rapowych płyt zeszłego roku ("L.A. Riot"), oraz były członek kalifornijskiego duetu U-N-I, podzielił się niedawno ze światem zupełnie nowym projektem zatytułowanym "517 W Queen Tape".

Na albumie znajdziemy 16 oryginalnych kawałków, w których gościnnie pojawili się tacy artyści jak m.in. Killer Mike, BJ The Chicago Kid, Aleon Craft, Rocki Evans czy Johnny Polygon.

dodano: 2012-02-02 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)
W 2010 roku Anthony "Durty Keyz" James z producenckiego duetu Burd & Keyz odszedł niespodziewaną i nagłą śmiercią, spowodowaną infekcją bakteryjną o nazwie Streptococcus. Miał 23 lata. Zanim zmarł, zdążył rozpocząć producencki album o nazwie Keyz Of Life. Aby uhonorować swojego przyjaciela, Andrew "Burd"  Liburd postanowił dokończyć zaczęte przez Keyza dzieło.

Gościnnie na albumie pojawiają się m.in. takie postaci jak Kardinal Offishal, SonReal, Nickelus F, Promise. Sam byłem przemile zaskoczony tym, jak kozacka jest to płyta! Cudo. Sprawdzajcie koniecznie.