Frank Dukes

Frank Dukes

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2013-09-14 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Trzy miesiące temu prezentowaliśmy wam mixtape AZ zatytułowany "Last Of The Dying Breed". Jak się okazało było otwarcie serii, a na jej drugą część nie musieliśmy czekać zbyt długo - zaledwie trzy miesiące. Hostem materiału jest DJ Mr. FX z Untouchables. Na materiale znalazło się łącznie 25 numerów, wśród których obok siebie występują stare klasyki rapera z Brooklynu i "loosies" z ostatnich miesięcy. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę materiału oraz odsłuch całości.

dodano: 2013-02-12 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Krondon to koleżka, którego starsi fani mogą kojarzyć chociażby z numerów w ramach Soul Assassins, a młodsi z Blacksmith Kweliego. Duże zamieszanie zrobił album jego grupy Strong Arm Steady we współpracy z Madlibem. Co ciekawe album, który wam prezentujemy jest pierwszą solową produkcją KRNDN'a (taką pisownię widzimy na nowej płycie) od czasu wydanego w 2003 "The Beginning Of", które było jedynie bootlegiem wcześniejszych singli i numerów z przeróznych undergroundowych produkcji. Intrygująca okładka nie jest więc jedynym powodem sprawiającym, że chce się sięgnąc po "Everething's Nothing".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-19 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
AWAR to MC z Nowego Jorku, który nie tylko potrafi doskonale odnaleźć się za mikrofonem, ale również ogarnąć sobie zaplecze muzyczne. Jego nadchodzący street-album zatytułowany "Nature Of The Beast" zostanie wyprodukowany przez ludzi, którzy sami potrafią przyciągnąć uwagę do płyty.

Nie chcielibyście posłuchać Alchemista, Sid Roams, MPhazesa, Frank Dukesa czy Ayatollaha i to jeszcze w zdecydowanej większości w dobrej formie? Skąd wiem, skoro albumu jeszcze nie ma? Mamy dla was porcję singli, która może robić naprawdę duże wrażenie.