Atmosphere, Aesop Rock i MF DOOM z pokazem skillu w "Barcade"

video
dodano: 2021-10-09 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj ukazał się nowy album Atmosphere "WORD?" a wraz z premierą otrzymaliśmy zestawienie creme-de-la-creme niezależnej sceny czyli collabo z Aesopem Rockiem i MF DOOM'em. Jak mówi sam Slug - bardzo możliwe, że to ostatnia zwrotka, którą DOOM nagrał w życiu.

Frontman Atmosphere podzielił się z HipHopDX historią tej kooperacji i przyznał, że zwrotkę od DOOMa otrzymał w październiku ubiegłego roku, a w końcu w Sylwestra dowiedzieliśmy się, że Daniel Dumile zmarł w Halloween, czyli również jeszcze w październiku.

Zilustrowane animowanym komputerowo klipem "Barcade" to stylowy przelot i pokaz umiejętności ze strony raperów.

Atmosphere - Barcade (feat. Aesop Rock & MF DOOM) [Official Video]

90'S
NO I WRESZCIE TO JEST NEWS O RAPIE A NIE CIĄGLE POJAWIAJĄCE SIĘ NEWSY O MACIE TFU.
o ja cie...
Jeden z niewielu ostatnio newsów o rapie. Na "zabójcy popu" właśnie takie informacje powinny się pojawiać.
90'S
News bardzo dobry dlaczego nie ma takich więcej, tylko prawie ciągle są newsy o macie itp., wiem że to jest na topie obecnym promowanie GÓWNA bo to jest ma czasie że mata jest raperem??? od kiedy dlaczego nie napiszecie że Spice 1 wydał nowy album w tym roku pt. Hater's Nightmare: Halloween Edition, DJ Nu-Mark – Run For Cover, Declaime x Dudley Perkins – The Last Stand, Elgee Da Beatdetonator – Lost World czy też Guilty Simpson x Gensu Dean – EGO. Od początku wchodzę na ten portal zanim stał się jeszcze Popkillerem ale czasem zastanawiam się czy jest sens tu wchodzić skoro piszecie że mata to mata tamto wiem że gość jest na tapecie ale ile można o tym ciągle czytać są naprawdę ciekawsze newsy o rapie szanowna redakcjo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>