Tinie Tempah

Tinie Tempah

video
dodano: 2016-07-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Girls Like" to ewidentnie jeden z najlepszych i najgłośniejszych singli wydanych w tym roku, a Tinie Tempah nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Wydane dopiero co video do "Mamacita" to kolejny kandydat na wakacyjny hit. 16 września dostaniemy nowy album pt "Youth" a już 12 listopada brytyjski MC wystąpi w Warszawie, zapraszamy.

dodano: 2016-06-29 10:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Do Polski wraca jeden z najgorętszych artystów światowej sceny muzycznej - Tinie Tempah. Koncert odbędzie się 12 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-30 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tinie Tempah już nie raz pokazał swój dryg do robienia hitów - by przypomnieć jedynie "Pass Out" czy "Written In The Stars". Tym razem wspólnie z Jess Glynne przygotował dla nas soczysty sztos na nadchodzące lato. "Not Letting Go" to osadzony w typowo angielskim klimacie, nasączony chwytliwą, lekko popową brytyjską elektroniką radiowy hicior, błyskawicznie luzujący atmosferę. Oj będzie krążył po wakacyjnych rotacjach...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tinie Tempah to ewidentnie jedna z jaśniejszych nowych twarzy na brytyjskiej mapie a single z jego ostatniego albumu nadal co jakiś czas wjeżdżają mi na rotację. Anglik, który nie tak dawno grał w Warszawie pracuje nad nowym krążkiem "Demonstration" (premiera 4 listopada) a teraz dostajemy singiel z udziałem Big Seana.

dodano: 2012-12-30 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)

Sylwester coraz bliżej, wielu z Was spędzi go zapewne na domówkach w muzycznie mieszanym towarzystwie, gdzie około 40% gości po spożyciu odpowiedniej dawki 40%-owego trunku będzie chciała zabawić się w DJ-a Youtube'a, katując wszystkich tym, czym oni sami się jarają "bo posłuchaj przecież, najlepsze to, daj daj, teraz ja". Jeśli chcecie by muzyczna atmosfera została zachowana a zarazem by nie zadowolić jedynie wczutych ortodoksów, lubujących się nawet w zróżnicowanym muzycznie towarzystwie w prezentowaniu perełek spośród swoich wykopów z nowojorskiego undergroundu z połowy lat 90-tych... to postawcie na złoty środek, odrzućcie "wasz ulubiony rap" i znajdźcie coś co trafi do wszystkich, sprawi, że "ona będzie tańczyć dla was" a zarazem nie sprawi u was bólu uszu.

Co najlepiej? Zamiast oklepanych staroci znanych z klubowych imprez, gdzie DJ-e w kółko potrafią męczyć nas "In Da Club", "Low" czy "How We Do" a z Polski mają w zanadrzu jedynie "Drin Za Drinem"... postawcie na mainstream, ale ten nowy i aktualny. Pokażcie, że trzymacie rękę na pulsie, wiecie co dzieje się za Oceanem i jesteście za pan brat z najnowszymi rapowymi hitami dominującymi w klubach i rozpalającymi amerykańskie parkiety.

Mocno, imprezowo, świeżo, stricte mainstreamowo, z małą domieszką polskich tracków dla bardziej patriotycznych melanżowników - oto nasze 22 bomby, zażaleń o "komercyjność/popowość" nie przyjmujemy, ściany podpierać możecie oszczędzając nam tego, tłumacząc się jedynie, że "gangstas don't dance". Jazda.

dodano: 2011-05-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)
Tinie Tempah czyli brytyjski rówieśnik naszego redakcyjnego tercetu mocno namieszał w ostatnim roku swoim debiutanckim "Disc-Overy". Teraz za pomocą reedycji szykuje się także do podboju amerykańskiego rynku a wybrał sobie do tego jedną z najlepszych możliwych opcji - w nowym singlu gościnnie pojawia się rozchwytywany ostatnio Wiz Khalifa.

Jak prezentuje się "Till I'm Gone"?