Lil Yachty

Lil Yachty

kategorie: USA, News, Pop, R&B, Rock, Soul, Trap
dodano: 2023-01-31 16:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Najnowszy album Lil Yachty'ego "Let's Start Here" zbiera różne recenzje fanów przyzwyczajonych do trapowego brzmienia rapera z Georgii. Wielu z nich jest negatywnie zaskoczonych kierunkiem, jaki obrał na tym krążku. Jednak reakcje dziennikarzy, ale i kolegów z branży, wydają się w większości pozytywne i nie brakuje zachwytów nad multigatunkową muzyczną podróżą Yachty'ego. Jedną z osób, której krążek Boata ewidentnie przypadła do gustu, jest Questlove.

dodano: 2023-01-30 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Początek roku to czas, w którym artyści się rozkręcają, nabierając rozpędu, jeśli chodzi o wydawanie nowych materiałów. Poszczególne tygodnie nie obfitują więc w zbyt duże ilości premier płytowych, ale jako że trzymamy rękę na pulsie, zebraliśmy dla Was najważniejsze krążki, które ukazały się w styczniu.

kategorie:
dodano: 2023-01-28 20:56 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Lil Yachty'ego, zrobiony w klimacie psychodelicznego rocka.

 

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2022-10-20 20:48 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Członkowie 2115 postanowili zaprezentować swoją wersję viralowego hitu "Poland". Bedoes i White przebrali się za rycerzy, wynajęli jacht... a zresztą sami zobaczcie.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-12 22:50 przez: Wojciech Barański (komentarze: 8)

Najnowszy kawałek Lil Yachty'ego pt. "Poland" w mgnieniu oka przyciągnął za sobą rzeszę słuchaczy i sympatyków twórczości amerykańskiego artysty. Refren tego numeru śpiewają amerykańskie gwiazdy, a abstrakcyjny zaśpiew o "przywiezieniu nam wocku" obiega cały internet.

I nie tylko Internet - screeny z opublikowanej konwersacji, mówią nam, że premier Polski Mateusz Morawiecki planuje zaprosić zagranicznego muzyka do naszego kraju!

video
dodano: 2022-10-11 23:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Viralowy hit Lil Yachty'ego doczekał się oficjalnej premiery. W nocy ukazał się na streamingach, gdzie okładką jest wyjątkowo precyzyjna mapa Polski z zaznaczonym szeregiem miast (widoczne m.in. Tczew, Krosno czy Chełm), a teraz otrzymaliśmy teledysk spod ręki Cole'a Bennetta.

Tagi:
kategorie: USA, Felietony, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-10-09 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Lil Yachty opublikował w tym tygodniu krótkie, ale zaraźliwe "Poland" - utwór, który swoim pokręconym brzmieniem i melodią potrafi zdziwić, ale i po chwili zahipnotyzować. Yachty wie jak robić muzyczne virale i chyba znów mu się udało. Kawałek został bowiem wypuszczony póki co tylko na Soundcloud, gdzie jednak nabił w moment milion odsłuchów, stając się też tiktokowym trendem, a błyskawicznie podłapują go kolejni raperzy zza Oceanu.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-10-05 11:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Amerykańscy raperzy muszą obecnie zmagać się z plagą leaków. Do Sieci wyciekł właśnie utwór przeznaczony na nadchodzący album Lil Yachty'ego, a autor "One Night" postanowił błyskawicznie wypuścić go oficjalnie na swój Soundcloud. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że kawałek nazywa się "Poland" a jako ilustrująca grafika Yachty wrzucił po prostu mapę naszego kraju.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-07-18 11:35 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszą częścią "Lil Boat" Lil Yachty zamyka trylogię projektów o tym samym tytule. Jest to jednocześnie jego czwarty album studyjny, na którym usłyszymy między innymi: Future'a, A$AP Rocky'ego, Drake'a, Tylera, the Creatora, Lil Keeda, czy Young Thuga.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:18 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Spontaniczny joint album, gdzie legendarny Zaytoven zwerbował trzech raperów młodego pokolenia - Lil Keeda, Lil Gotita i Lil Yachty'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2020-01-26 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sonic to postać klasyczna dla wielbicieli konsolowych gier - teraz ikoniczny jeż Segi doczeka się swojego kinowego filmu, a my doczekaliśmy się singla promującego, i to z naprawdę doborową obsadą! Wiz Khalifa, Lil Yachty, Ty Dolla $ign oraz Sueco The Child zaprezentowali "Speed Me Up" wzbogacone klimatycznym klipem zawieszonym między ujęciami fabularnymi a animacjami.

Film o Sonicu już 28 lutego, ujrzymy w nim m.in. Jima Carreya.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-26 22:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lil Yachty - Get Dripped (Official Video) ft. Playboi Carti

Kolorowy i zakręcony klip promujący ostatni projekt Lil Boata.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-20 17:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 5)

Podczas ostatniego wywiadu dla Grass Routes Podcast, legendarny MC wyjawił kulisy powstawania sequelu do kultowego filmu „How High”.

Minęło już prawie 20 lat, odkąd na ekrany trafiła pierwsza część filmu „How High”. Kilka miesięcy temu do sieci trafiły pierwsze plotki o tym, iż w drugiej, nadchodzącej niedługo części, główne role odegrają Lil Yachty wraz z DC Young Fly, co bardzo rozzłościło fanów serii. Jeszcze gorzej odebrane zostały informacje o tym, iż Method Man i Redman w ogóle nie pojawią się w sequelu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-10-13 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Jeden z najmłodszych przedstawicieli rapgry w USA ogłosił właśnie swój kolejny album, który otrzymamy jeszcze w tym miesiącu. Będzie to trzeci projekt Lil Boat’a wypuszczony w tym roku kalendarzowym.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-12 09:44 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Jeden z najmłodszych przedstawicieli rapgry w USA ogłosił właśnie swój kolejny album, który otrzymamy jeszcze w tym miesiącu. Będzie to trzeci projekt Lil Boat’a wypuszczony w tym roku kalendarzowym. Bez względu czy lubicie muzykę Lil Yachty’ego, trzeba przyznać, że dzieciak pracuje w ostatnich miesiącach bardzo ciężko. Wypuścił on już w tym roku dwa projekty, a wśród nich swój debiutancki album „Teengage Emotions”, a następnie sequel do EP’ki „Lil Boat”.

Tagi:

Strony