Drake rozpoczyna podbój 2018 roku w nowym teledysku

Drake znany jest z wyłapywania potencjalnych hitów, gdy jeszcze nie są znane - po jego co-signach Migos wypłynęli z "Versace", a iLovemakonnen rządził klubami ze swoim "Tuesday". Tym razem raper z Toronto postanowił połączyć siły ze świeżą twarzą z Memphis, czyli BlocBoy'em JB. Dwaj raperzy w klipie do bangera "Look Alive" bujają się po Memphis na maksymalnej przewózce, a sam Drizzy w utworze serwuje nam swoją najlepszą zwrotkę od wielu miesięcy. 

Wiele mówi się o tym, że po relatywnie cichym 2017 Drake chce w tym roku znowu rządzić na scenie. Po wypuszczeniu dwóch utworów "God's Plan" i "Diplomatic Immunity" i wystąpieniu w "Look Alive" możemy być pewni, że zbliżają się duże rzeczy od lidera OVO.

Powinniśmy też zacząć przyzwyczajać się do ksywki BlocBoy'a JB, ponieważ współpraca z Drake'iem z pewnością wywinduje jego karierę. Warto też wspomnieć, że jest on protegowanym członka CMG Records, Moneybagg Yo, który ostatnimi czasy również mocno zyskuje na popularności. Producentem "Look Alive" jest Tay-Keith. 

Tagi: 

Komsi
Najbardziej przereklamowany i przehajpowany raper w historii
Sadboy
Zgadzam się
Champagnepapi
Ale kozak nuta, drake jedzie tu życiówkę
twist
A może ktoś mu jedzie tą życiówkę? :)
Anonim
Jak z ostatnich rzeczy mało od niego mi pasowało, to jest nawek ok.
Call me Joey I"m a Badass
Nie chcę tu wyjść na "hejtara" ale dodajecie kolejny raz Drejka a o Bada$$"ie ani słowa... Tak samo zresztą jak o Fabolous & Jadakiss, a wydali już wideo do Intro, Soul Food czy Theme Music.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>