Rasco

Rasco

dodano: 2016-10-16 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W zeszłym miesiącu światło dzienne ujrzał długo zapowiadany, dwupłytowy album dobrze znanego polskim fanom REKSa "The Greatest X". Na dziewiątym w karierze rapera z Lawrence w Massachussetts krążku gościnnie wsparli go m.in. R.A. The Rugged Man czy wymienieni powyżej weterani niezależnej sceny z Los Angeles, Filadelfii i Detroit.

Bity podrzucili natomiast m.in. Black Milk, Apollo Brown Large Professor czy Statik Selektah. Sprawdzajcie znakomicie obsadzony singiel w rozwinięciu i czekajcie na nasz videowywiad z REKSem - już w przyszłym miesiącu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-21 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Cali Agents- "Never Left" (Ft Agallah) Official Video

Ostatnie lata Rasco i Planet Asia poświęcili głównie na swoje solowe projekty albo collabos z innymi artystami. Rasco zrobił album z DJ'em Wichem, Asia z Gensu Deanem, a nadszedł czas, żeby ponownie razem wejść do studio i znów znaleźć chemię, która sprawiła, że "How The West Was One" odbiło się tak szerokim echem. Pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącym album Cali Agents jest "Never Left" wyprodukowane przez Agallah.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

*Sneak Preview* Rasco "United Fakes Of America" (The Returners Mix)

Już 13 listopada pojawi się nowy album Rasco a teraz dostajemy promujący go singiel tytułowy - produkcja autorstwa Returnersów.

dodano: 2011-09-29 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 27)


Znamy już zagraniczne akcenty nadchodzącego w listopadzie Terrorym Fever 2. Na scenie poza solidną krajową reprezentacją pojawią się m.in. Jeru The Damaja oraz Rasco i Planet Asia czyli duet Cali Agents!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-01-02 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
"Now Who's Laughing" i "Grizzly" - dwa single promujące ten album, sprawiły, że w mgnieniu oka z jednej z wielu pozycji ukazujących się niezależnie stał się kandydatem do największego zaskoczenia 2010 roku. O tym, że DJ Wich to fantastyczny producent wiedzą wszyscy, którzy choć raz słyszeli duet Indy&Wich, "Golden Touch" czy chociażby rodzimą "Eternię".

Rasco, członek legendarnego dla wielu Cali Agents, to z kolei gość, który regularnie miewał problemy z formą, ale nigdy, nie zszedł poniżej pewnego poziomu, który dla wielu jest nieosiągalny. MC z krwi i kości, stary wyga, dla którego punchline jest rzeczą naturalną i oczywistą, profesjonalista... Co mogło z tego wyniknąć?