Cali Agents

Cali Agents

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-03-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bomba w postaci trzech legendarnych ekip spadła na Polskę nie tak dawno, odwiedzając kilka miast. Trasa z okazji 21 urodzin Tha Alkaholiks przywiała do nas również Lords Of The Underground i Cali Agents i choć nie wszystkie ekipy pojawiły się w pełnych składach to było co oglądać. My zagościliśmy na występie w Warszawie, gdzie Paweł przeprowadził wywiad z Liksami a ja miałem przyjemność zobaczyć jak Lordsi z zaskakującą na swój wiek energią roznoszą klub 55. W Katowicach z aparatem był natomiast zaprzyjaźniony z nami Michał Moch (mogliście obejrzeć już jego fotorelację z Openair Frauenfeld), który postanowił podesłać nam swoje zdjęcia z tego, co działo się Mega Clubie. Sprawdźcie więc jak wyglądał wieczór 8 lutego w katowickim klubie.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2014-01-30 01:33 przez: HipHopHeadz-pl (komentarze: 0)

HipHopKoncert x DrinkTeamLabel x HipHopHeadz x ANTICS x BIG IDEA prezentują:

kategorie:
dodano: 2014-01-27 09:42 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

BIG idea & Antics & Rap History Warsaw oraz Klub 55 prezentują
21 & OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-01-12 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tha Alkaholiks w składzie J-Ro, Tash i DJ E-Swift to trzecia i ostatnia ekipa zza oceanu, która 8 lutego 2014 roku przyjedzie do Katowic, aby wspólnie ze wszystkimi polskimi fanami hip hopu świętować swoje 21 urodziny! "Zgodnie z prawem U.S - J-Ro, Tash i DJ E-Swift od lutego bieżącego roku, będą mogli legalnie kupować alkohol ;) Możemy świętować ten dzień razem z nimi. Taka okazja, zdarza się tylko raz w życiu. Tej nocy w żadnym innym miejscu na ziemi, nie będzie lepszej imprezy. Real Hip Hop is over here!"- zapewniają organizatorzy, agencja BIG idea. Poza Liksami na scenie zobaczymy Lords Of The Underground i Cali Agents!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-21 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Cali Agents- "Never Left" (Ft Agallah) Official Video

Ostatnie lata Rasco i Planet Asia poświęcili głównie na swoje solowe projekty albo collabos z innymi artystami. Rasco zrobił album z DJ'em Wichem, Asia z Gensu Deanem, a nadszedł czas, żeby ponownie razem wejść do studio i znów znaleźć chemię, która sprawiła, że "How The West Was One" odbiło się tak szerokim echem. Pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącym album Cali Agents jest "Never Left" wyprodukowane przez Agallah.

dodano: 2011-09-13 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)


Album "Crack Belt Theatre" kalifornijskiego weterana podziemnej sceny jest już od wielu miesięcy dostępny w sprzedaży. Teledysk zrealizowany do prezentowanego kawałka "Last Air Benders" został nominowany do nagrody Grammy.