THA ALKAHOLIKS x LORDS OF THE UNDERGROUND x CALI AGENTS @Warszawa

dodano: 2014-01-27 09:42 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

Miejsce: 

Żurawia 32/34, Warszawa

Data: 

2014-02-07 20:00

BIG idea & Antics & Rap History Warsaw oraz Klub 55 prezentują
21 & OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014

THA ALKAHOLIKS x LORDS OF THE UNDERGROUND x CALI AGENTS na jednej scenie w klubie 55!

Czemu 21&OVER Anniversary? Bowiem właśnie w 2014 roku zespół Tha Alkaholiks kończy 21 lat i zgodnie z prawem U.S, J-Ro, Tash i DJ E-Swift będą mogli legalnie kupować alkohol! Zatem w weekend drugich urodzin nowego klubu 55 świętujemy 21 urodziny Tha Alkaholiks.

Drzwi 20:00 / Koncert 21:00 / Informacja o biletach od 23.01.14 !

Po koncercie startuje urodzinowa impreza klubu 55 / wjazd 10 zł!

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
Dostępne w cenie 30 PLN (I PULA) / 35 PLN (II PULA) u naszych dilerów
w sieci ticketportal.pl na terenie Warszawy
Punkt Ticketportal 159 (Fortuna), ul. Remiszewska 1
Punkt Ticketportal 197 (Fortuna), ul. Suwalska 39 Róg Chodeckiej
Punkt Ticketportal 221 (Fortuna), ul. Waszyngtona 42
Punkt Ticketportal 288 (Fortuna), ul. Wojciechowskiego 33 Paw. 39
Punkt Ticketportal 369 (Fortuna), ul. Ciołka 35
Punkt Ticketportal 390 (Fortuna), ul. Meander 2a
Punkt Ticketportal 425 (Fortuna), ul. Powstańców Śl. 106 Lok. Nr 14
Punkt Ticketportal 489 (Fortuna), ul. Młoda 30
Punkt Ticketportal 062 (Fortuna), ul. Marcinkowskiego 11
Punkt Ticketportal 071 (Fortuna), ul. Wolska 105/107
Punkt Ticketportal 188 ul. Pasaż Ursynowski 3 Lok U-1
Artur Urban – Hot Holiday, ul. W.Czumy 6a/ paw.5
Biuro Podróży Jak na Lato, ul. Powstańców Śl. 108A lok. 24
oraz na terenie całego kraju - sprawdź gdzie kupić bilet w swoim
mieście http://ticketportal.pl/pmiesta.asp
W dniu koncertu bilety w cenie 40 PLN do nabycia w kasie klubu.

Prawdziwym fanom Hip Hopu ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks), w skład której wchodzą J-RO, E-Swift i Tash przedstawiać nie trzeba. Tha Liks po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zyskał szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu szczególnie przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku. Właściwie każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

Ekipa Lords of the Underground to chyba jedna z najbardziej bujających grup na scenie hip hopowej, pochodząca z największego miasta w stanie New Jersey, Newark, zwanego też popularnie Bricks. To tutaj wychowali się też genialni muzycy tacy jak Nick Massi z zespołu Four Seasons, Faith Evans a ze światka rapowego choćby Redman, The Fugees czy Queen Latifah.
Lords of the Underground to autorzy rewelacyjnego i znanego "Chief Rocka". Wydali kilka albumów, ale tak naprawdę najbardziej kojarzeni są z dwóch pierwszych - "Here Come The Lords" oraz "Keepers Of TheFunk". Zespół Lords of the Underground powstał, kiedy pochodzący z Cleveland DJ Lord Jazz poznał dwóch raperów - Mistera Funke i DoItAll Dupre. To właśnie ta trójka wchodzi w oficjalny skład Lords Of The Underground, ale pisząc o zespole nie można pominąć jeszcze dwóch niezwykle istotnych ksywek - Marley Marla i K-Defa, którzy odpowiadają za całość produkcji "Here Come The Lords".

Cali Agents to hip-hopowy duet z Zachodniego Wybrzeża, w skład którego wchodzą Rasco oraz Planet Asia. Ich debiutancki krążek "How The West Was One" ukazał się w roku 2000, rozszedł się w ponad 50 tys. egzemplarzy i jest dziś uznawana za kalifornijski, undergroundowy klasyk. Kolejne płyty "Head Of The State" (2004) oraz "Fire & Ice" (2006) potwierdziły pozycję raperów na hip-hopowej scenie w Stanach.
W 2010 roku pojawiła się epką "Close To Cash Pt. 1". Poza Cali Agent, Rasco współpracuje z DJ'em Wichem, z którym stworzyli The Untochables. Postronnym słuchaczom duet Cali Agents kojarzyć się będzie z pewnością z utworem "Właściwy Wybór", w którym Peja wypowiada słynny wers "Jak Cali Agenci, mam na dobre życie chęci". Już wkrótce usłyszymy te dwie kozackie ekipy na żywo!

Organizator:
BIG idea, Antics, Rap History Warsaw
t: +48 516028415
m: info@big-idea.eu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>