Tha Alkaholiks, Lords Of The Underground i Cali Agents w Katowicach!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-01-12 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Miejsce: 

Żelazna 15, Katowice

Data: 

2014-02-08 20:00

Tha Alkaholiks w składzie J-Ro, Tash i DJ E-Swift to trzecia i ostatnia ekipa zza oceanu, która 8 lutego 2014 roku przyjedzie do Katowic, aby wspólnie ze wszystkimi polskimi fanami hip hopu świętować swoje 21 urodziny! "Zgodnie z prawem U.S - J-Ro, Tash i DJ E-Swift od lutego bieżącego roku, będą mogli legalnie kupować alkohol ;) Możemy świętować ten dzień razem z nimi. Taka okazja, zdarza się tylko raz w życiu. Tej nocy w żadnym innym miejscu na ziemi, nie będzie lepszej imprezy. Real Hip Hop is over here!"- zapewniają organizatorzy, agencja BIG idea. Poza Liksami na scenie zobaczymy Lords Of The Underground i Cali Agents!

21&OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014
x THA ALKAHOLIKS (J-Ro/Tash/DJ E-Swift)
x LORDS OF THE UNDERGROUND (DoItAll/Mr. Funke/DJ Lord Jazz)
x CALI AGENTS (Rasco/Planet Asia)
na jednej scenie!

Bilety do nabycia w cenie 35 PLN (I pula), 40 PLN (II pula), 50 PLN
(III pula) od poniedziałku tj. 13.01.2014 w sieci ticketportal.pl na
terenie całego kraju.

Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/277099242446375/

"Prawdziwym fanom Hip Hopu ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks), w skład której wchodzą J-RO, E-Swift i Tash przedstawiać nie trzeba. Tha Liks po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zyskał szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu szczególnie przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku. Właściwie każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas. Warto też pamiętać, że Tha Alkaholiks przeciwstawili się "The Rap Prohibition" i odmówili sprzedania się i zmiany nazwy, słusznie zresztą, bo ich muzyka jest bezkompromisowa i naprawdę uzależnienia, czego będziecie świadkami podczas 21&OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014

Ekipa Lords of the Underground to chyba jedna z najbardziej bujających grup na scenie hip hopowej, pochodząca z największego miasta w stanie New Jersey, Newark, zwanego też popularnie Bricks. To tutaj wychowali się też genialni muzycy tacy jak Nick Massi z zespołu Four Seasons, Faith Evans a ze światka rapowego choćby Redman, The Fugees czy Queen Latifah. Lords of the Underground to autorzy rewelacyjnego i znanego "Chief Rocka". Wydali kilka albumów, ale tak naprawdę najbardziej kojarzeni są z dwóch pierwszych - "Here Come The Lords" oraz "Keepers Of The Funk". Zespół Lords of the Underground powstał, kiedy pochodzący z Cleveland DJ Lord Jazz poznał dwóch raperów - Mistera Funke i DoItAll Dupre. To właśnie ta trójka wchodzi w oficjalny skład Lords Of The Underground, ale pisząc o zespole nie można pominąć jeszcze dwóch niezwykle istotnych ksywek - Marley Marla i K-Defa, którzy odpowiadają za całość produkcji "Here Come The Lords".

Cali Agents to hip-hopowy duet z Zachodniego Wybrzeża, w skład którego wchodzą Rasco oraz Planet Asia. Ich debiutancki krążek "How The West Was One" ukazał się w roku 2000, rozszedł się w ponad 50 tys. egzemplarzy i jest dziś uznawany za kalifornijski, undergroundowy klasyk. Kolejne płyty "Head Of The State" (2004) oraz "Fire & Ice" (2006) potwierdziły pozycję raperów na hip-hopowej scenie w Stanach. W 2010 roku pojawiła się epką "Close To Cash Pt. 1". Poza Cali Agents Rasco współpracuje z DJ'em Wichem, z którym stworzyli The Untochables. Postronnym słuchaczom duet Cali Agents kojarzyć się będzie z pewnością z utworem "Właściwy Wybór", w którym Peja wypowiada słynny wers "Jak Cali Agenci, mam na dobre życie chęci". Już wkrótce usłyszymy te dwie kozackie ekipy na żywo!

Let's make history together!
We are the Hip-Hop!"

21&OVER Anniversary! THA ALKAHOLIKS, LORDS OF THE UNDERGROUND, CALI AGENTS! Katowice, Mega Club

Katowice, luty 2014

Katowice, luty 2014

golum
bestialski line-up dla wszystkich hip-hop'owych maniakow! kosa!
wodzik
Będą też w tym samym składzie w stolycy i Wro bodajże!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>