House of Pain

House of Pain

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-23 14:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Parę dni temu Irlandczycy na całym świecie obchodzili swoje słynne, zatopione w zieleni, huczne święto - Dzień św. Patryka. Z tej okazji, reprezentujący Boston raper Slaine, znany m.in. z prominentnego składu La Coka Nostra, wypuścił specjalny mixtape....

"The House of Slaine". Brzmi znajomo? Otóż jest to materiał, który Slaine nagrał z Danny Boyem i DJ'em Lethalem - dwoma artystami, którzy niegdyś, wraz z Everlastem, tworzyli kultową ekipę House of Pain, znaną m.in. z ultrasztosu "Jump Around". Panowie z Domu Bólu nie raz i nie dwa odwoływali się do swych irlandzkich korzeni (choć DJ Lethal tak naprawdę pochodzi... z Łotwy).

dodano: 2014-11-15 20:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Everlast to postać bez dwóch zdań legendarna - długa i bujna kariera, owocująca w różne klimatyczne wyprawy, jak i współtworzenie takich składów jak House Of Pain czy La Coka Nostra. Teraz artysta, za nic mający sobie gatunkowe bariery przyjechał do Polski, a trasę otworzył wczoraj w Warszawie. Info o kolejnych występach znajdziecie tutaj, poniżej natomiast krótka fotorelacja ze stołecznego koncertu, którą zapewnił Kuba Goliński.