Everlast

Everlast

kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Siódmy solowy album Everlasta "Whitey Ford's House Of Pain", który ukazuje się nakładem jego niezależnej wytwórni Martyr-Inc.

video
dodano: 2017-12-20 12:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 1)

W sieci pojawił się już kolejny teledysk promujący płytkę Everlasta, Sick Jacken i Divine Styler. Teledysk został nakręcony do kawałka "A day in the life" - jest to chyba najlepszy utwór z płyty. A co do samego albumu, to oczywiście można go ciągle pobrać za darmo ze strony niżej:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-24 16:14 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Czasem nawet z ziomkiem nie jest łatwo się dogadać nagrywając album. Jaki więc może być efekt pracy dwóch raperów nienawidzących się nawzajem od dłuższego czasu? O dziwo, konflikt na linii Slaine-Termanology przerodził się w jeden z najciekawszych i najbardziej hardkorowych projektów tego roku. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-26 18:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

Everlast niedawno wypuścił darmowy mixtape o nazwie "Warporn Industries", o którym pisałem dzień przed ukazaniem się materiału. Z kolei tydzień temu ukazał się już trzeci teledysk promujący płytę z gościnnym udziałem B-Reala z Cypress Hill. Everlast oczywiście nie zapomniał jak się rapuje i na pewno wszyscy czekamy na nowy album Mr. White'a, bo sam mixtape zapowiada coś większego.... Znając jednak brak czasu Everlasta (ze względu na chorą córkę) pewnie jeszcze poczekamy na stricte rapowy album.

dodano: 2017-02-20 11:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 6)

Niedawno w sieć trafił nowy teledysk Everlasta - "Dazed". Jest to nagrany razem z Sick Jackenem (znanym z Psycho Realm) i Divine Stylerem singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Mr. White'a. Muzyk powraca z nowym materiałem po naprawdę długim czasie. Od momentu premiery "The Life Acoustic" minęły prawie cztery lata, a i nawet tamten album nie był w pełni nowym LP.

dodano: 2014-11-15 20:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Everlast to postać bez dwóch zdań legendarna - długa i bujna kariera, owocująca w różne klimatyczne wyprawy, jak i współtworzenie takich składów jak House Of Pain czy La Coka Nostra. Teraz artysta, za nic mający sobie gatunkowe bariery przyjechał do Polski, a trasę otworzył wczoraj w Warszawie. Info o kolejnych występach znajdziecie tutaj, poniżej natomiast krótka fotorelacja ze stołecznego koncertu, którą zapewnił Kuba Goliński.

wydarzenie
dodano: 2014-11-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Prędzej czy później przybiję pięć z Everlastem" - nawijał nie tak dawno Pelson. Teraz będzie miał ku temu okazję... a nawet pięć. Od 14 do 19 listopada, Everlast - współtwórca legendarnego składu House Of Pain wystąpi z akustycznym koncertem w pięciu miastach.

Swoją muzykę nazywa “hick-hopem”, czyli połączeniem rocka opartego na gitarze akustycznej, blues’a i hip-hopu. Erik Schrody, czyli Everlast – weteran sceny muzycznej, współtwórca legendarnego składu House Of Pain, nieszablonowy artysta łamiący muzyczne tabu i stereotypy – zagra po raz kolejny w Polsce.

Tagi: