Everlast ft. Sick Jacken & Divine Styler "Dazed" - nowy singiel

Niedawno w sieć trafił nowy teledysk Everlasta - "Dazed". Jest to nagrany razem z Sick Jackenem (znanym z Psycho Realm) i Divine Stylerem singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Mr. White'a. Muzyk powraca z nowym materiałem po naprawdę długim czasie. Od momentu premiery "The Life Acoustic" minęły prawie cztery lata, a i nawet tamten album nie był w pełni nowym LP.

"Warporn Industries" będzie mixtejpem, więc jak przystało na tego typu album - będzie darmowy. A kiedy? Kolejne zaskoczenie, bo już jutro! Wystarczy na bieżąco śledzić stronę www.datpiff.com, gdzie mamy umieszczony zegar z odliczaniem czasu do możliwości pobrania albumu.

1984
Kurwa i w pizdu bomba. Tylko Piotrek mógł tak dopierdolić. Wielki props za wstawkę Piotrek. I gdzie to równać do tego co promuje się obecnie na polskim podwórku - młode wilki.... Jebać taką młodą gwardię, ta wasza obecna edycja to już kompletna kpina.
słuchacz
Po prostu portal robiony jest pod nastolatków i ich gusta, ja już dawno skumałem,że żeby poczytać o muzyce nie o papce trzeba odpalać zagraniczne strony. Za to jestem pozytywnie zaskoczony poziomem magazynu Vaib i propsuję bardzo zarówno inicjatywę jak i poziom merytoryczny. Popkiller od dawna równia pochyła, kawałek Everlasta oczywiście klasa
1984
Ale zobacz jak ten portal marginalizuje takie rodzynki typu ten singiel. Jak marginalizuje takich gości jak Sick Jacken. W ogóle na tym portalu rap w klasycznym brzmieniu nie istnieje. Po za Piotrkiem oczywiście. Powtórzę to jeszcze raz kompletny laik na podstawie tego co tu jest serwowane na popdziadzie by nas wyśmiał i kładzie na nasze wywody huj. Bo ten rap tu z 90procent newsów i raperzy są cięci nudni sztuczni. Laik ma nas za pojebów bo dla niego to jest po prostu pop typowy mielony trzeciej kategorii zmielony razem z budą. Nie ma co pitolić złota era tej kutury już dawno za nami, teraz tylko wszyscy cisnął z niej kasę. Teraz każdy młody z tych tu promowanych szczyci się tym progresem, Kurwa jaki progres, ja w nich widzę tylko regres i wizerunek z pociętymi ryjami . No kurwa zgraja pojebów, dobrzy biznesmeni hujowi raperzy. Kurwa na kogo oni się stylizują, niby ich dziesięciu a kurwa jak odbici od kalki. Gryzie w oczy szczypie w nos.
Piotr Sosienko

No, tak to teraz niestety wyglada. W sensie, ze brzmienie sie zmienia, trendy w muzyce, co za tym idzie - zainteresowanie innym rodzajem rapu. Trzeba sie do tego przyzywczaic, na szczescie kazdy znajdzie dla siebie jakas nisze. :) Zachecam was do sprawdzenia rowniez dwoch kolejnych artykulow ode mnie, o Apathy i kolejny o Kate Tempest. :)

FunkyBiaatch
Sick Jacken zjadł kawałek. :D
son - anty ślepiec
Płyta jest mistrzostwo EVERLAST nie zapomniał , co to jest dobry rap. Bo ostatnio to bardzo żadko było słyszeć jego rap, nie było źle ale inaczej bardziej mi podoba się w tej wersji :) A co to dego kawałka Dezed to niesamowity jest dobra muza ciężkie brzmienie takie jak LA COKA NOSTRA ogólnie spoko się słucha tej płyty . EVERLAST ma nagrać płytę Cull , ale nie wiem kiedy też na być hip - hop pewnie będzie super tak coś czuję

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>