Slaine "Pusher" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-30 21:33 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

Slaine zaskoczył nas dzisiaj nowym klipem, który zapowiada jego nadchodzącą epkę zatytułowaną "Slaine is Dead". Płyta ukaże się 23 września tego roku nakładem AR Classic Records. Solowy album na pewno jest swego rodzaju zapowiedzią skończonego już albumu grupy La Coka Nostra, nad którym chłopaki pracują już od dłuższego czasu. 

Slaine - "Pusher" Official Video

Tagi: 

krzych
szkoda tylko że wysyłka epki do polski 20$ ktoś wie może gdzie można kupić w Polsce taniej?
Ceelka the wise above the strength
To jest Rap a nie te wasze Żabsony i inne kurwie, które powinienem obserwować w 2016 roku
1984
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości,....to tu gości rap którego jestem dozgonnym fanem, obrońcą i czcicielem.. Amen
PTRSCR
Jeśli rzeczony Żabson z szalonym, wykręconym i słitaśnym singlem dostaje "Video Dnia", gdy tego samego dnia publikujecie artykuł z tym klipem, to... ktoś tu powinien się zastanowić nad sensem tego wszystkiego. Genialny klip, świetna historia, nienaganna technika (A-B-A-B na potrójnych? C'mon), dobry, klasyczny beat oddający i wprowadzający w klimat, pewność i obycie na micu. Czyżby to Boston? Czyżby to Slaine? Stand up muthafuckas Niemniej, dobrze, że zdarza się u Was trafić na takie rzeczy.
1984
Świetnie to ująłeś. Ten kip powinien być video dnia, Ten pan powinien być artystą tygodnia. Na pewno należy mu się to bardziej niż tym miernotom których ciągniecie za uszy i nosy aby byli na pierwszym planie. Karwa ogarnijcie sie panowie. Ten klip bit klimat technika - kozak. A wy tylko o tych popowych kutafonach. Wiedzę to może wy i macie, ale marketing i stronniczość coraz częściej wam ją przysłania. Gdzie tu jakakolwiek równowaga całe czas g eazy g eazy g eazy rick ross drake drake e40 e40 żabson żabson żabson i te mega wiadomości czyli konflikty kobików gimberów. Czy Ameryka to tylko te pany a czy polska ty tylko białasy tomby żabsony??? Tylko piotrek sosienko i maciej wojszkun ( DJ Shadow z 26.08) wiedzą że istnienie również zajebisty korzenny rap taki z kwi i kości ? Piotek i Maciej dla was wielka piona dla pozostałych karny kutas. Amen

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>