Copywrite

Copywrite

video
dodano: 2013-03-09 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

MHz Legacy (Copywrite) "Satisfaction" feat Slug (prod by RJD2)

Kolejny singiel promujący świetny powrót MHz. Znowu padło na bit RJD2, a gościem w kawałku jest nie kto inny jak Slug ze składu Atmosphere. "We're not satisfied till we can have the sky". Polecam, najlepiej z całym albumem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-18 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MHz Legacy (Copywrite) "Obituaries" { Official Music Video} Dir R.M.L

Zeszłoroczny album MHz Legacy to jedna z najbardziej niestandardowych i nieszablonowych rapowych płyt jakie ostatnio słyszałem. Zarówno fani jak i autorzy długo czekali na ten materiał, dlatego Copywrite, Tage Future starają się możliwie jak najbardziej wyeksponować swoją pracę. Kolejnym efektem promocji jest nowy klip do wyprodukowanego przez Marco Polo kawałka "Obituaries".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Columbus to prawie milionowe miasto, stolica stanu Ohio, piętnaste co do rozmiarów w USA. Jeśli jednak większość z nas zastanowi się z czym Columbus kojarzy się hip-hopowym głowom, w większości przypadków odpowiedź brzmi - RJD2. Chociaż znany praktycznie na całym Świecie producent nie przyszedł na świat w Ohio, to tam się wychował i tam stawiał pierwsze poważne kroki w rap-grze w ramach zapomnianej przez wielu grupy MHz. "Crew with the name nobody knew how to pronounce" żartuje w pierwszej z wielu morderczych zwrotek na tym albumie Copywrite. Założony w 1995 roku zespół urósł do tworu trochę mitycznego. Nawet, kiedy jego członkowie wspominali jego wielkie znaczenie dla ich karier mało kto pamiętał "Table Scraps", a co dopiero wcześniejsze rzeczy promowane m.in. w legendarnych audycjach przez Bobbito...

Po tylu latach, po tylu stratach... Po śmierci Camu Tao, po dołączeniu do grupy Tage'a i Jakkiego, po spektakularnym sukcesie RJ, wreszcie ukazał się kolejny czy może raczej pierwszy pełnoprawny album grupy, bo "Table Scraps" sami autorzy uznają za zbiór numerów, które trzeba było wydać, a nie spójną całość. "Legacy"  to rzeczy absolutnie wyjątkowa dla słuchacza przez fakt, że słyszalnie wyjątkowa i skrajnie ważna dla samych twórców. Tu Slug pojawia się obok Danny Browna, a Marco Polo z !llmindem produkują sobie obok Harry'ego Frauda i Jasona Rose'a. Słuchając tego materiału nie masz zielonego pojęcia czego spodziewać się za chwilę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-01 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Warto mieć oko na projekty w których swoje siły łączą dwie tak silne muzyczne osobowości jak Casual i J. Rawls. Pierwszy to jeden z filarów kalifornijskiej legendy podziemia - Hieroglyphics. Drugi to wyjątkowy producent i autor takich klasyków jak "Brown Skin Lady" Black Stara i dziesiątek znakomitych bitów w ramach solowych projektów, Lone Catalysts, 3582, płyt z Grand Agentem itd. itp.

W numerze "Hier-O-Dot", który dziś wam zaprezentujemy przekrój talentu jest jeszcze większy. Gościnnie pojawiają się tutaj Souls Of Mischief i MHz.