Audible Doctor

Audible Doctor

video dnia
dodano: 2014-01-03 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Fredro Starr Everyday Hell Video

Dlaczego: Fredro Starr z Onyx dopiero co wypuścił swoje najnowsze solo, którego odsłuch już Wam dawaliśmy a teraz otrzymujemy nowe video promujące "Made In The Streets". Brudno, klasycznie, fani Onyxów powinni być zadowoleni.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-01 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam singiel a potem oficjalny klip do soundtracku "The Man With The Iron Fist". "Built For This" w którym obok siebie rapują Method Man, Freddie Gibbs i Streetlife to z pewnością dobrze wykonana robota, ale znaleźli się pewnie tacy, którym "czegoś" w tym brakowało. Audible Doctor, producent znany z undergroundowej ekipy Brown Bag All Stars postanowił wziąć ten track na warsztat. Efekty jego pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-09-30 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)

Jednym z najciekawszych w mojej opinii darmowych wydawnictw ubiegłego tygodnia jest najnowsze dzieło Audible Doctora zatytułowane "I Think That...". Producent/raper ten będący także członkiem ekipy Brown Bag AllStars nie zawiódł swych fanów i tym razem dostarczając im kilka stojących na naprawdę wysokim poziomie numerów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-09-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Nowojorski MC/DJ/producent szykuje się do wydania albumu "S.P.T.A". By zachęcić fanów do sprawdzenia tego wydawnictwa w sieci ukazała się okładka oraz oficjalna tracklista "Said Person of That Ability". Wspierać za mikrofonem Cadeta na jego piątym LP będą m.in. John Robinson i YC The Cynic. Natomiast swoje podkłady podrzucili m.in.: RJD2, Nicolay, Audible Doctor, Marco Polo i Diamond D.