BBAS

BBAS

video
dodano: 2012-10-10 11:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

J57 feat. Rasheed Chappell ''Elite Status'' [Official Video]

Powyższy numer był pierwszym singlem promującym EPkę "2057" autorstwa J57'a z Brown Bag All Stars. Teraz pojawił się do niego obrazek. Przypomnę, iż na feacie pojawił się Rasheed Chappell. Cuty są dziełem DJ Brace'a.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-09-30 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)

Jednym z najciekawszych w mojej opinii darmowych wydawnictw ubiegłego tygodnia jest najnowsze dzieło Audible Doctora zatytułowane "I Think That...". Producent/raper ten będący także członkiem ekipy Brown Bag AllStars nie zawiódł swych fanów i tym razem dostarczając im kilka stojących na naprawdę wysokim poziomie numerów.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-19 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Brown Bag AllStars feat. Akie Bermiss "Say It Now" prod. by J57 (OFFICIAL VIDEO)

Spotkałem się ostatnimi czasy z opinią, że rozgłos, jaki zapewniają sobie chłopaki z BBAS, jest efektem kozackich podkładów, na jakich nawijają. Owszem- bity wychodzące spod ręki J57'a czy też Audible'a są niesamowite, ale Soul Khan i reszta za mikrofonem już tyle razy dokonywali mordu, że grzechem jest twierdzenie jakoby ich sukces był efektem jedynie instrumentali. Numer "Say It Now" pochodzi z niedawnej EPki "Brown Label 2". Na bicie- ww. J57, natomiast cuty to robota DeeJay Elementa.