Video Dnia: Fredro Starr x Audible Doctor "Everyday Hell"

video dnia
dodano: 2014-01-03 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Fredro Starr Everyday Hell Video

Dlaczego: Fredro Starr z Onyx dopiero co wypuścił swoje najnowsze solo, którego odsłuch już Wam dawaliśmy a teraz otrzymujemy nowe video promujące "Made In The Streets". Brudno, klasycznie, fani Onyxów powinni być zadowoleni.

Kobe
Cieszy mnie fakt, że ma to taki wydźwięk. Po 98 roku straciłem nadzieję, że coś jeszcze w tym klimacie wyjdzie ;) Mam solówke Fredro Starr "dont get mad get money" i Sticky Fingaz'a "Decade" i jakoś mnie tak nie rozbroiły jedynie solo Sonny Seeza "Titane" (której niestety nie posiadam) mi podjechało. Płyty całej ekipy po "Shut Em Down" też jakoś straciły kopa nie mówię, że są słabe ale to juz nie to co kiedyś...
bhi
Bo nie słuchałeś "Blacktrash" od Sticky'ego, "Decade" jest słabe. Co do Fredro, to tu solówka z The Audible Doctor, a za rogiem czai się już "#WAKEDAFUCUP" Onyx pod bity Snowgoons i tego się trochę obawiam (bitów na jedno kopyto).
Kobe
Właśnie te solo mi umkneło a z tego co słuchałem wczoraj na yt to klepie kozacko. Dzięki Panowie za przypomnienie o tej produkcji.
Czytnik
W 2009 wyszedł jeszcze soundtrack do ,,A day in the life", zresztą filmu wyreżyserowanego przez Sticky'ego, a także dwie części ,,Cold cases files", gdzie znalazło się pare perełek w tym min. numer z Trachem i Biggie'm, czy ,,Love of money" w wersji '96. A kooperacja ze Snowgoons to gwarant co najmniej dobrej płyty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>