Streetlife

Streetlife

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-01 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam singiel a potem oficjalny klip do soundtracku "The Man With The Iron Fist". "Built For This" w którym obok siebie rapują Method Man, Freddie Gibbs i Streetlife to z pewnością dobrze wykonana robota, ale znaleźli się pewnie tacy, którym "czegoś" w tym brakowało. Audible Doctor, producent znany z undergroundowej ekipy Brown Bag All Stars postanowił wziąć ten track na warsztat. Efekty jego pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-20 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)

Method Man / Freddie Gibbs / StreetLife "Built For This" [The Man With The Iron Fists OST]

Zapraszam do obejrzenia teledysku zrealizowanego do jednego z lepszych numerów z oficjalnego soundtracka do filmu "Man With The Iron Fists", którego to reżyserią i scenariuszem zajął się RZA z Wu-Tang Clanu. Przyznać trzeba, że Meth brzmi niemalże jak za dawnych lat. W rozwinięciu znajdziecie także możliwość przesłuchania całego soundtracka do ww. filmu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-08-25 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)


2 listopada do amerykańskich kin trafi nowy film w reżyserii RZA - "The Man With The Iron Fists"
. Zagrają w nim m.in. Russell Crowe i Lucy Liu, a soundtrackiem zajmie się oczywiście sam Robert Diggs. Mamy dla was numer ze ścieżki dźwiękowej zatytułowany "Built For This" w którym na bicie Franka Dukesa spotykają się Method Man, Freddie Gibbs oraz Streetlife.