Lil Jon

Lil Jon

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B, Teledyski
dodano: 2019-06-22 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Od wydania „Heartbreak In A Full Moon” w 2017 roku, Chris Brown pracował nad swoim kolejnym projektem, od czasu do czasu podsycając apetyt fanów kolejnymi informacjami. Do premiery najnowszego albumu Breezy’ego zostały niecałe dwa tygodnie, a my postaraliśmy się zebrać i przedstawić Wam całe info o nadchodzącym projekcie „Indigo”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-27 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Majówka już coraz bliżej, a więc każdy będzie potrzebował dobrej playlisty na grillowanie czy domówkę. Bangerem, który będzie można wrzucić na pętlę jest na pewno najnowszy remix ogromnego hitu króla crunku Lil Jona oraz francuskiego producenta DJ'a Snake'a pt. "Turn Down For What". W nowej wersji utworu dwaj panowie postanowili połączyć siły z raperami, którzy na robieniu klubowych hitów znają się bardzo dobrze. Mowa tutaj o Juicy J'u, 2 Chainzie i Frenchu Montanie, którzy dali swoje zwrotki pod trapowy bit. "Turn Down For What" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-24 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

E-40 a.k.a. najdziwniejsze flow jakie kiedykolwiek wymyślono atakuje nowy numerem. Przy jego okazji wykopał z rapowego niebytu gościa, który jeszcze niedawno błyszczał grillem w co drugim rapowym klipie w telewizji. Lil Jon jak zapewne się domyślacie nie wnosi zbyt wiele lirycznego wyszukania do "Ripped", ale jako, że to numer traktującym o nieprzejednanej niechęci do pozostawania trzeźwym, pasuje jak ulał. Całościowo track ma dużą moc, E-40 wypada znakomicie i bardzo zaskakuje na plus, a całość nadaje się na singiel.

Tagi:
dodano: 2013-03-19 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 6)

Lil Jon - mimo że to w pewnym sensie muzyczny odkrywca (odegrał przecież znaczącą rolę przy narodzinach podgatunku rapu zwanego crunkiem) - nazywany jest przez wielu kolejnym terrorystą z Południa, który planował zamach na hip-hop. Przesada. Jasne, można tworzonej przezeń muzyki najzwyczajniej w świecie nie lubić, to rzecz normalna i zrozumiała, ale żeby od razu mieszać go z błotem i nazywać rapowym kaleką - to już rzecz mocno niesprawiedliwa.

Przecież mało kto tworzy coś zupełnie nowego, świeżego, dotąd niesłyszanego. Większość muzyków po prostu naśladuje, czy lepiej: działa w konwencji wcześniej już odkrytej, doskonale wszystkim znanej. Lil Jon natomiast - przy pomocy, o czym warto pamiętać, panów z Three 6 Mafia - zaproponował światu crunk. I właśnie dlatego zasługuje przynajmniej na odrobinę szacunku. Sam również nie jestem jakimś maniakalnym fanem ani twórczości reprezentanta Atlanty, ani crunku jako takiego, na południu Stanów Zjednoczonych działy się rzeczy dużo ciekawsze, ale do niektórych utworów z bogatego dorobku tego rapera/producenta powracam regularnie i darzę sympatią - przykładem (wiem, mało oryginalnym) niech będzie megahit "Get Low" z płyty "Kings Of Crunk". 

dodano: 2011-09-21 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 9)

Yelawolf feat. Lil Jon - Hard White (Up In The Club) (2011)

Dlaczego: W końcu! Troszkę trzeba było czekać na ten klip, ale wreszcie nadeszła premiera. To co się na nim dzieje, można skwitować w dwóch słowach - totalna rozpierducha. Nic więcej, od siebie do dodania nie mam. Zapraszam do obejrzenia.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2011-01-08 16:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 7)

Nie jestem wielkim fanem Lil Jona. Jednak kiedy dowiedziałem się, że będzie grał 14 grudnia w Berlinie (mieście, w którym mieszkam) - ucieszyłem się. W końcu coś innego niż standardowy rap na żywo. GET CRUNK MOTHERFUCKA GET CRUNK!

Cena też bardzo przystępna - wstęp tylko 8 euro. Jedyne, co mogło odstraszać, to miejsce organizowanego koncertu. Nie była to typowa hala koncertowa, tylko dyskoteka Q-Dorf. Ludzie wpuszczani do lokalu byli już o godzinie 21. Całe szczęście wiedziałem, że koncert zacznie się dopiero o 1 w nocy. Czas ten spędziłem na doprawienie się przed koncertem. Ostatecznie do klubu dotarliśmy chwilę po północy.

Tagi: