Wszystko, co wiemy o nadchodzącej płycie Chrisa Browna!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B, Teledyski
dodano: 2019-06-22 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Od wydania „Heartbreak In A Full Moon” w 2017 roku, Chris Brown pracował nad swoim kolejnym projektem, od czasu do czasu podsycając apetyt fanów kolejnymi informacjami. Do premiery najnowszego albumu Breezy’ego zostały niecałe dwa tygodnie, a my postaraliśmy się zebrać i przedstawić Wam całe info o nadchodzącym projekcie „Indigo”.

Album zatytułowany „Indigo” będzie follow-up’em do „Heartbreak In A Full Moon”. Poprzedni album zawierał w sobie aż 40 tracków, co według niektórych fanów było zbyt dużą ilością. Można powiedzieć, iż Chris Brown wysłuchał sugestii fanów, ponieważ tracklista nadchodzącego „Indigo” jest o 10 pozycji krótsza. Związane jest to również z 30 urodzinami artysty, który chciał, aby na płycie znalazł się jeden utwór, dla każdego roku spędzonego na Ziemi.

Sam „Heartbreak In A Full Moon” spędził na liście Billboard 200 ponad 77 tygodni, co sprawiło, iż łącznie w ciągu swojej całej kariery Chris Brown znajdował się w tym rankingu ponad 400 tygodni. Trzeba przyznać, że jest to imponujący wynik.

 

Wracając do „Indigo” - biorąc pod uwagę liczbę 30 utworów, możemy spodziewać się ogromnej ilośći gości, którzy nagrali się u Chrisa na płycie. Potwierdzone zostały m.in. takie osoby jak Nicki Minaj, G-Eazy, Tory Lanez, Tyga, Justin Bieber, Juicy J, H.E.R czy Lil Jon. Niedługo po tym Breezy ogłosił, iż na album dograli się także Lil Wayne, Jonyer Lucas oraz Gunna.

Pomimo imponującej listy gości, fani artysty wyczekiwali na jedną kolaborację bardziej, niż na wszystkie inne. Chodzi tutaj o wspólny utwór Chrisa i Drake’a, który również był zapowiadany w ostatnich tygodniach. Historia Breezy’ego I Dreezy’ego sięga czasów, kiedy raperzy dissowali się, konkurując o względy Rihanny, jednak wyjaśnili sobie tę kwestię w zeszłym roku. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

SUMMER TIME BOUT TO GET ALOT HOTTER!

Post udostępniony przez CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)


 

Singiel „No Guidance” z Drake'iem zadebiutował kilkanaście godzin temu w stacjach radiowych w USA, a także w serwisach streamingowych. Utwór ten, jak również oficjalną okładkę „Indigo” możecie sprawdzić poniżej. Premiera płyty zapowiedziana jest na 28 czerwca, a więc już w przyszły piątek. Czekacie?

 

 

 

 

 


Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>